Bordāns pieļauj šogad likvidētā Brasas cietuma darbības atsākšanu

Valstij nevēloties investēt ieslodzījuma infrastruktūras atjaunošanā, iespējams, nāksies atjaunot Brasas cietumu, otrdien Saeimas Juridiskajā komisijā atzina tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Inga Rutkovska Barone
 • Kāda jēga?

  Kāda jēga?

  Priekškam cietumniekiem jaunu cietumu? Ta jau par mūsu nodokļiem dzīvo lepni. Par ģimenēm būtu padomājuši, ka vajadzētu remontēt dzīvokļus, kurus iedodat pec skata briesmīgākus un pat nelietojamākus par cietuma telpām.
  Kur vispār loģika, par cietumniekiem rūpejaties vairāk un labāk, kā par mums, kas ģimenes veido un turpina Latvijā dzīvot par izsmieklu bērnu naudām.
  Ja reiz sēž cietumā tad lai sēž tādās telpās kādas ir, nav neko labāku pelnījuši. Fui valdībai...
  • Jēga tikai tad...

   Jēga tikai tad...

   Soda mērķis ,lai cilvēks iznākot no cietuma vairs negribētu nokļūt uz noziedzīgās takas un tam iespēja visu vērst savā dzīvē uz labu.Bet cilvēks kas par sīku noziegumu iesēdināts uz dažiem mēnešiem kur pavadījis šo laiku desmit cilvēku kamerā kur zeļ homoseksuālas attiecības pret vairuma gribu un nepārtraukta pazemošana iznākot brīvībā ir morāli sagrauts un lielākoties apzināti neapzināti centīsies sabiedrībai par šo pazemojumu atmaksāt ar to pašu to pazemojot.
 • darbinieks

  darbinieks

  Brasas cietums bija novecojis uz sabrukšanas robežas,bet nav citas izejas kā to atkal nokrāsot un turpināt izmantot.Ar katru gadu noziedznieku skaits aug,bet nākas viņiem piespriest mazus sodus un vel piedevām tos priekšlaicīgi atbrīvot nesagaidot soda beigas,jo vienkārši nav kur tos likt.Vecajos cietumos viņi sēž kamerās arī pa padsmit un tur no viņiem iznākot ir vel nederīgāki sabiedrībai elementi kas zog,laupa un uzbrūk līdzcilvēkiem arī Jūsu mātēm meitām,tad gan sabiedrība šūmējas,bet kad jāceļ jauns cietums kur kameras ne vairāk pa divi un iespēja ieslodzītos resocializēt lai noziedznieki nevairotos un neapdraudētu sabiedrību,bet nestu lai labumu kā pilnvērtīgi pilsoņi.Skopais maksā dubultā un vecie cietumi un jauna nebūvēšana sabiedrībai smagi atspēlēsies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!