Bondars: Tautai maciņi biezāki nekļūst

2 komentāri

Saeima sākusi vērtēt jauno valsts budžetu, kurā papildu finansējums prioritāri atvēlēts valsts drošībai, veselībai un izglītībai.

Parlamenta Budžeta komisiju ar nākamā gada ieņēmumiem un izdevumiem šodien iepazīstināja premjerministrs un finanšu ministre.

Viņiem nācās atspēkot opozīcijas kritiku par to, ka valsts pārvalde joprojām izmaksā pārāk dārgi, bet iedzīvotāju maciņi biezāki nekļūst.

LRA Saeimas frakcijas vadītājs Mārtiņš Bondars:

Iedzīvotāji, kuriem, atbilstoši jūsu teiktajam, vajadzētu sajust pieaugumu viņu maciņos, viņi nevis sajūt pieaugumu viņu maciņos, bet sajūt elektrības cenu pieaugumu, ūdens tarifu pieaugumu un citu veidu izdevumu pieaugumu. Kas ir tas iemesls?

Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS):

Es ceru, ka ar nākamā gada budžeta pasākumiem iedzīvotāji tiešām jutīs maciņā arī pieaugumu. Gan minimālais atalgojums ir pieaudzēts par 10 eiro, gan arī dažāda veida sociālie atbalsta pasākumi, kas būs nozīmīgi gan daudzbērnu ģimenēm, gan arī vecāka gadagājuma ļaudīm.

Sagaidāms, ka parlaments vēl ieviesīs korekcijas astoņu miljardu lielajā budžetā, tostarp palielinot izdevumus, dalot tā sauktās “deputātu kvotas”. Tiek plānots, ka budžets tiks apstiprināts līdz decembra sākumam.

Video

TOP komentāri

 • nu-ja
  +1 +1 0

  nu-ja

  maitas tādi,min.algu pacels par 10eur,bet sev gandrīz 200 un tā katru gadu..KAUNA NEMAZ TIEM MĒRGĻIEM NAV!!!
  BALSOT PAR VIENOTĪBU VAI ZZ,NEKAD VAIRS!!!!
 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Man ir kauns, ka man, pensionāram ar gandrīz 40 gadu darba stāžu,ar augstāko izglitibu, nevienu dienu neesot bijušam bezdarbnieka statusā, vienmēr samaksājot visus nodokļus, būtu jācer uz ministres mierinājumu, ka būs lielāki sociālie pabalsti, uz ko paļauties.Man ir LIELA pensija-pēc dažu gadu indeksācijas būs šodienas minimālās algas apjomā, varbūt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl