Bondars: ļoti ceru, ka domes opozīcija nebūs labi barota!

Komentāri

“Darbs opozīcijā nozīmē, ka deputātiem ir jābūt ļoti aktīviem – darbs ir izgaismot to, ko nedara esošā vara, ko tā dara nepareizi. Nāksies saspringt visiem tiem, kas nav Saskaņas/GKR sarakstā,” tā, īsumā komentējot pašvaldību vēlēšanu rezultātus, sacīja Mārtiņš Bondars, LRA līderis.

”Un es ļoti ceru, ka tiešā vai netiešā veidā opozīcija nebūs labi barota opozīcija” – šādi Bondars izteicies par to, vai kāds no opozīcijā esošajiem “nepievienosies” Ušakova politiskajam spēkam.

Viņš arī apliecināja, ka tagad, pēc ievēlēšanas, pāries strādāt no Saeimas uz Rīgas domi.

Jāatgādina, ka LRA Rīgā ieguva 13,47% vēlētāju balsu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl