Bondars: Es jūs saucu vārdā, kas sākas ar burtu “m”

12 komentāri
Bondars: Es jūs saucu vārdā, kas sākas ar burtu “m”
Foto: F64

Saeimas Budžeta komisijā deputāti ceturtdien asā vārdu apmaiņā iesaistījās, diskutējot par mikrouzņēmumiem. Opozīcija kritizēja koalīcijas politiķus par to, ka patlaban nav nekādas skaidrības, kā tiks īstenota apņemšanās nākotnē mainīt mikrouzņēmuma nodokļu režīmu.

Partijas No Sirds Latvijai līdere Inguna Sudraba to nosauca par cinisku spēlēšanos ar sabiedrību: “Likumus raksta cilvēki, kuri to dara pēc mācību grāmatām, kuri nekad neko nav nodibinājuši, izveidojuši, līdz rezultātam aizveduši. Kāpēc jūs spēlējaties ar sabiedrību, ar tūkstošiem cilvēku, kuri šodien, paldies Dievam, vēl kaut ko dara mūsu valstī un maksā nodokļus? Kāpēc ir tik ciniska attieksme?”

Savukārt Latvijas Reģionu apvienības Saeimas frakcijas vadītājs iesaistījās vārdu kaujā ar Finanšu ministrijas parlamentāro sekretāru, deputātu Edgaru Putru (ZZS).

Mārtiņš Bondars, LRA Saeimas frakcijas vadītājs

Es gribēju atgādināt par tiem solījumiem, kuri tika doti mēnesi pirms vēlēšanām, ka mikrouzņēmuma nodoklis netiks mainīts. Jūs devāt solījumus! Pirms vēlēšanām jūs visus saucāt, kas nav Vienotība, ZZS, Nacionālā apvienība, par populistiem. Sakiet, kā mums saukt jūs, ka jūs devāt solījumus un tagad nepildāt tos? Es zinu, kāds tas vārds ir. Tas sākas ar burtu “m”!

ZZS deputāts Edgars Putra, aizstāvot ideju par mikrouzņēmumu regulējuma mainīšanas nepieciešamību, nepalika Mārtiņam Bondaram atbildi parādā:

“Kas notiks tajā brīdī, kad cilvēki nāks un teiks: “Man ir 45 vai 60 eiro pensija. Lūdzu, pārējā sabiedrība “sametaties”!”? Kā tad es nosaukšu jūs? Es joprojām jūs saukšu par populistu. Un pie tam ar sausiem vārdiem!”

LNT Ziņu aicināts precizēt, kuru no vārdiem, kas sākas ar burtu “m”, Bondars ir domājis, deputāts sacīja, ka tas ir vārds “meļi”.

Budžeta komisijā tika atbalstītas izmaiņas likumā, par kurām nākamnedēļ vēl būs jābalso Saeimas sēdē, kas paredz, ka jauni mikrouzņēmuma nodokļa maksātāji varēs reģistrēties līdz nākamā gada vidum. Savukārt līdz 2018. gada beigām mikrouzņēmuma nodokļa režīmu plānots likvidēt. Finanšu ministrijā tomēr neizslēdz, ka daļēji šāds režīms varētu tikt saglabāts, pārskatot, kādā apmērā tiek veiktas sociālās iemaksas.

TOP komentāri

 • Ese
  +4 +4 0

  Ese

  Kurš tagad satraukts, ka pensijas vecumā nebūs no kā iztikt? Arvien vairāk Zemes Mātei atdodam jaunus, līdz pensijai nenodzīvojušus! Kur paliek viņu sastrādātā nauda? Tad atdodiet to mantiniekiem!
 • Normunds
  +2 +2 0

  Normunds

  Es pakalpojumu, precīzāk kalpojis esu tai korumpētai zagļu varzai, kas visus šitos gadus ir valsti vadijusi.Kuri būtu jāsoda par cilvēku genocīdu. Katrs var balsot kā viņam tīk. Mana balss vairs netiks nevienai labējai partijai un balsot es eju katras vēlēšanas, neskatoties ka tas viss ir piegriezies.
 • Re
  +2 +2 0

  Re

  Piekritu Bondara kungam vinam ka deputam m ir meli bet tauta saprot pareizi m ir kas pie rumbulas *tavot roku. Pie guzas tur un savdabigi smako

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl