Blaumaņa ielas ugunsgrēks – gājējiem jāuzmanās no ļoti slidenā trotuāra, nelaimes iemesli vēl nav zināmi

3 komentāri
Blaumaņa ielas ugunsgrēks – gājējiem jāuzmanās no ļoti slidenā trotuāra, nelaimes iemesli vēl nav zināmi
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

Ceturtdienas, 10. janvāra, vakarā neapsaimniekotā sešu stāvu ēkā Rīgā, Blaumaņa ielā, izcēlās ugunsgrēks.

Kopējā degšanas platība bija 160 kvadrātmetru, jo 30 kvadrātmetru platībā dega ēkas pirmais stāvs, 16 kvadrātmetru platībā ēkas otrais, sešu kvadrātmetru platībā ēkas trešais, 26 kvadrātmetru platībā ceturtais, 62 kvadrātmetru platībā ēkas piektais stāvs un bēniņi 20 kvadrātmetru platībā.

Šorīt no Blaumaņa ielas ugunsgrēka sekas manīt nevar, jo ugunsgrēks noticis slēgtā iekšpagalmā. Caur vārtiem var redzēt, ka pagalmā rosās atbildīgie dienesti un policija. Ēkas apsargs un reizē arī sētnieks TV3 Ziņām stāsta, ka, viņaprāt, ugunsgrēks sācies no īssavienojuma vados. Gājējiem gan jāuzmanās, ejot garām ēkai, jo trotuārs ir noliets ar ugunsdzēsēju putām un ir ļoti slidens.

Jau ziņots, ka VUGD izsaukumu saņēma plkst. 19.08, jo no neapsaimniekotas ēkas uz Blaumaņa ielas Rīgā bija redzamas liesmas. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, konstatēts, ka deg sešstāvu ēka, bija izveidojies spēcīgs sadūmojums un pastāvēja liesmu izplatīšanās draudi.

Ugunsgrēks bija izcēlies ēkai, kas atradās blakus esošajam tirdzniecības centram “Galleria Riga”

TOP komentāri

 • Aigars Bajārs
  +1 +1 0

  Aigars Bajārs

  Ak nabadziņi, labak lai viss nodeg un gājēji varēs iet paceltu galvu.
 • Edvīns Lukaševičs-Lācis
  +1 +1 0

  Edvīns Lukaševičs-Lācis

  Tas ir jaunais gņila trends :D Dedzināt un tad ātri nojaukt! :D
 • S
  0 0 0

  S

  Lētākais (nosaciti) veids, kā Rīgā atbrivojas no graustiem vai neapdzivotām ēkām.Sadedzis, bojāts, jauc, kā grib un var.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl