4 komentāri

Bez Tabu un portāla Skaties.lv aptaujā minētas vairāk nekā 20 dažādas studentu dienesta viesnīcas jeb “kojas” visas Latvijas teritorijā. Visneglaimojošākie ieraksti redzami par Liepājas Universitātes kopmītnēm, kuras novērtētas viszemāk.

No ārpuses skaista māja, bet ar ”pārsteigumu” iekšpusē – prusaki, blaktis pilnā komplektā. Grīdās, sienās, griestos caurumi – nu vienkārši ”ideāli” apstākļi studentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pie logiem joprojām redzams okupācijas laika ledusskapis. Kopmītņu uzturētāji pelnījuši uzslavu par to, ka ēkas apzaļumošanu uztver nopietni. Cena par gultasvietu tehnikuma studentiem – mazāk nekā 10 eiro mēnesī. Turpat blakus tehnikuma naktsmītnēm ir vienas no Latvijas Universitātes kojām.

Cena par gultasvietu Latvijas Universitātes dienesta viesnīcās ir no 52 līdz 58 eiro mēnesī. Vienā stāvā pieejamas 2 virtuves, savukārt, lai nomazgātos – jādodas uz pagrabstāvu. Visbiežāk vienā istabiņā jāsadzīvo ar diviem citiem studentiem. Kaut tas nav ļauts, studenti labprāt rūpējas par dažādiem mājdzīvniekiem.

Maksa par dzīvošanu četrvietīgā istabiņā – 49 eiro mēnesī. Bet atgriežoties pie blaktīm – Bez Tabu jau gada sākumā viesojās Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikumā, kur studenti sūdzējās par blakšu invāziju. Šobrīd situācija esot uzlabojusies un blaktis ir iznīdētas.

Skatītāju balsojumā vislielāko atzinību izpelnījās Rīgas Tehniskās universitātes kopmītnes Āzenes ielā. Izrādās, RTU no visām augstākās izglītības iestādēm Latvijā, nodrošina visvairāk jeb 2639 studentus ar pajumti. Maksa par gultasvietu svārstās no 55 līdz 116 eiro mēnesī.

Kopmītņu stāvoklis un tur notiekošais ir izglītības iestāžu pārziņā, savukārt, ja studenti ir neapmierināti ar “kojās” notiekošo, tad jāvēršas pie studentu pašpārvaldes.

TOP komentāri

 • Nu re
  +2 +2 0

  Nu re

  Gudrs un kaut cik uzņēmīgs students ar blakti un prusaku jau nu tiktu galā un sienā caurumu aizlāpītu.
  Nekas cits, kā vienaldzība un nolaidība.
 • .
  +1 +1 0

  .

  3 reizes lasīju tekstu, bet tā arī tur loģiku nesapratu. Sākumā stāsts par Liepājas Universitāti, pēc tam pēkšņi parādās tehnikums, kuram blakus ir LU dienesta viesnīca... Pārlasiet tak pirms rakstat!
 • kjq;wdrj
  +1 +1 0

  kjq;wdrj

  toties emigranti dzīvos izremontētos mājokļos ar veļas mašīnām un visām citām ērtībām un katru mēnesi sēžot saņems 256 eiro , tā ka studentiņi pacietašieties, sitiet blaktis un aizmūrējiet caurumus..........

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl