Blaktis apsēdušas Kandavas lauksaimniecības tehnikuma kopmītnes

3 komentāri

Blaktis, kas barojas ar sikspārņu, putnu un cilvēku asinīm, apsēdušas Kandavas Valsts lauksaimiecības tehnikuma kopmītnes. Tajās mītošie studenti zina stāstīt, ka blaktis viņu dzīvesvietā nav nekāds jaunums, tās paspējušas sakost ne vienu vien studentu.

Kopmītņu iedzīvotāji gan stāsta, ka blaktis visaktīvākās bijušas pirms dažiem mēnešiem, citi ir redzējuši, bet samierinājušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ir vecāki, kuri jau labu laiku atpakaļ teica, ka zvanīs Bez Tabu. Es atbildu: Nu, jā, varbūt viņi izķers. 11 reižu firma bijusi indēt. Atsaucoties uz sūdzībām, atbrauc arī Veselības inspekcija. Mēs varētu vērst pretsūdzību. Šeit dzīvo 140 audzēkņu. Rakstu sūdzību, lai noskaidrotu, kurš atvedis šurp blaktis. Mēs visu laiku cīnāmies, bet varbūt kāds visu laiku ved šurp. Tas process ir bezgalīgs,” stāsta dienesta viesnīcas komendante.

Ja arī jūs nomoka šie nelūgtie viesi savās mājās, bet jums nav naudas, lai algotu speciālistus to iznīdēšanai, varam ieteikt dažas tautas metodes.

Pret blaktīm lieto izžāvētus un smalki saberztus vaivariņus. Augu smarža spēj pabojāt blakšu dzīves komfortu, kukaiņi iet ar līkumu.

Ēteriskās eļļas ir mazliet iedarbīgākas, piemēram, tējas­koka, ciedru un apelsīnu eļļa bloķē kukaiņu elpošanas sistēmu. Eļļas atšķaida un izsmidzina blakšu uzturēšanās vietās.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl