Komentāri

“Attīstības finanšu institūcijas “Altum”” (“Altum”) zaļās obligācijas otrdien iekļautas biržas “Nasdaq Riga” parāda vērtspapīru sarakstā.

Par godu šim notikumam biržas telpās notika svinīga tirdzniecības sesijas atklāšanas zvana ceremonija. Pasākumu organizēja “Nasdaq Riga” un “Altum” un šādi atzīmēja institūcijas obligāciju iekļaušanu regulētajā tirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biržā iekļaus 20 000 “Altum” obligāciju 1000 eiro nominālvērtībā.

“Altum” otrdien emitē zaļās obligācijas 20 miljonu eiro apmērā. Pieprasījums pēc “Altum” zaļajām obligācijām 6,5 reizes pārsniedza piedāvājumu. Obligācijas iegādājās 24 investori: aktīvu pārvaldības fondi, apdrošināšanas sabiedrības un bankas Latvijā (43,5%), Lietuvā (31%), Igaunijā (19%), kā arī Zviedrijā un Vācijā (kopumā 6,5%).

“Altum” ir valsts kapitālsabiedrība, kas nodarbojas ar aizdevumiem, ieguldījumiem, konsultācijām, mentoringu un citām finanšu darbībām. Uzņēmumam 40% akciju turētājs ir Finanšu ministrija, 30% akciju turētājs – Ekonomikas ministrija un 30% akciju turētājs – Zemkopības ministrija.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl