Komentāri

“Attīstības finanšu institūcijas “Altum”” (“Altum”) zaļās obligācijas otrdien iekļautas biržas “Nasdaq Riga” parāda vērtspapīru sarakstā.

Par godu šim notikumam biržas telpās notika svinīga tirdzniecības sesijas atklāšanas zvana ceremonija. Pasākumu organizēja “Nasdaq Riga” un “Altum” un šādi atzīmēja institūcijas obligāciju iekļaušanu regulētajā tirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biržā iekļaus 20 000 “Altum” obligāciju 1000 eiro nominālvērtībā.

“Altum” otrdien emitē zaļās obligācijas 20 miljonu eiro apmērā. Pieprasījums pēc “Altum” zaļajām obligācijām 6,5 reizes pārsniedza piedāvājumu. Obligācijas iegādājās 24 investori: aktīvu pārvaldības fondi, apdrošināšanas sabiedrības un bankas Latvijā (43,5%), Lietuvā (31%), Igaunijā (19%), kā arī Zviedrijā un Vācijā (kopumā 6,5%).

“Altum” ir valsts kapitālsabiedrība, kas nodarbojas ar aizdevumiem, ieguldījumiem, konsultācijām, mentoringu un citām finanšu darbībām. Uzņēmumam 40% akciju turētājs ir Finanšu ministrija, 30% akciju turētājs – Ekonomikas ministrija un 30% akciju turētājs – Zemkopības ministrija.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl