Komentāri

“Attīstības finanšu institūcijas “Altum”” (“Altum”) zaļās obligācijas otrdien iekļautas biržas “Nasdaq Riga” parāda vērtspapīru sarakstā.

Par godu šim notikumam biržas telpās notika svinīga tirdzniecības sesijas atklāšanas zvana ceremonija. Pasākumu organizēja “Nasdaq Riga” un “Altum” un šādi atzīmēja institūcijas obligāciju iekļaušanu regulētajā tirgū.

Biržā iekļaus 20 000 “Altum” obligāciju 1000 eiro nominālvērtībā.

“Altum” otrdien emitē zaļās obligācijas 20 miljonu eiro apmērā. Pieprasījums pēc “Altum” zaļajām obligācijām 6,5 reizes pārsniedza piedāvājumu. Obligācijas iegādājās 24 investori: aktīvu pārvaldības fondi, apdrošināšanas sabiedrības un bankas Latvijā (43,5%), Lietuvā (31%), Igaunijā (19%), kā arī Zviedrijā un Vācijā (kopumā 6,5%).

“Altum” ir valsts kapitālsabiedrība, kas nodarbojas ar aizdevumiem, ieguldījumiem, konsultācijām, mentoringu un citām finanšu darbībām. Uzņēmumam 40% akciju turētājs ir Finanšu ministrija, 30% akciju turētājs – Ekonomikas ministrija un 30% akciju turētājs – Zemkopības ministrija.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl