Komentāri

“Attīstības finanšu institūcijas “Altum”” (“Altum”) zaļās obligācijas otrdien iekļautas biržas “Nasdaq Riga” parāda vērtspapīru sarakstā.

Par godu šim notikumam biržas telpās notika svinīga tirdzniecības sesijas atklāšanas zvana ceremonija. Pasākumu organizēja “Nasdaq Riga” un “Altum” un šādi atzīmēja institūcijas obligāciju iekļaušanu regulētajā tirgū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biržā iekļaus 20 000 “Altum” obligāciju 1000 eiro nominālvērtībā.

“Altum” otrdien emitē zaļās obligācijas 20 miljonu eiro apmērā. Pieprasījums pēc “Altum” zaļajām obligācijām 6,5 reizes pārsniedza piedāvājumu. Obligācijas iegādājās 24 investori: aktīvu pārvaldības fondi, apdrošināšanas sabiedrības un bankas Latvijā (43,5%), Lietuvā (31%), Igaunijā (19%), kā arī Zviedrijā un Vācijā (kopumā 6,5%).

“Altum” ir valsts kapitālsabiedrība, kas nodarbojas ar aizdevumiem, ieguldījumiem, konsultācijām, mentoringu un citām finanšu darbībām. Uzņēmumam 40% akciju turētājs ir Finanšu ministrija, 30% akciju turētājs – Ekonomikas ministrija un 30% akciju turētājs – Zemkopības ministrija.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl