Komentāri

Bijušie Latvijas valdību vadītāji sanākuši kopā un izstrādājuši plānu, kā valstij stāties pretim draudošajai krīzei, ko radījušas Krievijas sankcijas. Ar priekšlikumiem šodien tika iepazīstināts Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Pirms nedēļas Laimdota Straujuma bijušajiem premjeriem atteica, bet šodien dzirdīgākas ausis pieci bijušie valdību vadītāji atrada Melngalvju namā. Viņi bažījas, ka Maskavas sankcijas būtiski ietekmēs valsts ekonomiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prezidentam uz galda tika likta mape ar priekšlikumiem, galvenie no tiem – Eiropas Savienības līmeņa tirgus intervence un eksporta subsīdijas. Turklāt ekspremjerus, daļa no kuriem ir kaislīgi mednieki, satrauc arī Āfrikas cūku mēris, tādēļ tapis plāns arī tā apkarošanai.

Bijušie valdību vadītāji norāda uz pazīmēm, kas apliecina – Latvijai tuvojas krīze un jāņem vērā, ka konflikts Ukrainā būs ilgstošs.

Ekspremjeri noraida bažas, ka viņu priekšlikumi tapuši priekšvēlēšanu laikā, jo daļa no ”Vienoti Latvijai” rindām startē Saeimas vēlēšanās.

Valsts Prezidents domā, ka katram var būt savs individuāls vērtējums par bijušajiem premjeriem, taču viņu pieredze un zināšanas var dot ieguldījumu, tādēļ ar Premjeru kluba biedriem vēlreiz tiksies nākamajā mēnesī. Tikmēr tikšanās ar Straujuma pārcelta uz nenoteiktu laiku. Neoficiāli izskanējis, ka tā varētu notikt tikai pēc Saeimas vēlēšanām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl