Bijušais Valsts prezidents uzskata, ka Latvijai būtu jāatrisina nepilsoņu jautājums

1 komentārs

Bijušais Valsts prezidents Andris Bērziņš kopš prezidentūras beigām no plašākām intervijām un publicitātes ir izvairījies, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņš norobežojas arī no politiskās dzīves. Bijušais prezidents šobrīd politiskos procesus Latvijā un Eiropā vērtē kopumā.

LNT rīta raidījumam 900 sekundes ekskluzīva intervija ar Andri Bērziņu, kurā viņš akcentē, ka Latvijai būtu jāpievērš lielāka uzmanība nepilsoņu jautājumam.

 Es teiktu tā, ka šie bēgļi, kas ir jāuzņem, ir sīkums salīdzinoši ar to, ko mēs neesam atrisinājuši joprojām līdz galam. Tas ir nepilsoņu jautājums. Šobrīd vēl no mūsu iepriekšējās vēstures ir vismaz 230 000 nepilsoņi un, ja mēs tik aktīvi kaut kādam nelielam skaitam piegriežam vērību, tad mums drīzāk vajadzētu atrisināt to esošo bāzi un tad iet uz priekšu.

Video

TOP komentāri

  • feini
    +1 +1 0

    feini

    Tā šķiršanās un lauki galīgi prātu aptumšojuši,vairs nesaprot ko runā.
    Pašu ļaudis nabadzībā dzīvo,daudzi badu cieš,nē redz viņš par nepilsoņiem un bēgļiem domā.Galīgi prātu izkūkojis!!!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl