Bijušais Centrāltirgus priekšnieks vainu noliedz un pat lepojas, ka esot bijis ļoti labs vadītājs

3 komentāri

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa šodien, 27. martā, skatīja krimināllietu pret piecām Rīgas Centrāltirgus amatpersonām un darbiniekiem par piesavināšanos un dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu.

Pie atbildības saukti – bijušais Rīgas Centrāltirgus priekšnieks Anatolijs Abramovs, bijušais Centrāltirgus iepirkumu komisijas vadītājs Vitālijs Litvins, Jānis Verners, Jānis Zuševics un Romāns Fjodorovs.

Abramovs “TV3 Ziņām” stāstīja, ka savu vainu noliedz. Viņš akcentēja, ka esot bijis ļoti labs Centrāltirgus vadītājs.

Tāpat viņi apsūdzēti pēc Krimināllikuma 179. panta trešās daļas par piesavināšanos, ja tā izdarīta lielā apmērā, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Apsūdzētajām personām inkriminētie noziedzīgi nodarījumi veikti no 2014. gada aprīļa līdz 2015. gada jūlijam.

Lietu pirms nodošanas prokuratūrā kriminālvajāšanai izmeklēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs. Birojs iepriekš paziņojumā presei rakstīja, ka trīs tirgus darbinieki piesavinājās kapitālsabiedrības naudas līdzekļus lielos apmēros, kas viņu rīcībā nonāca, veicot savus darba pienākumus.

3 komentāri