Biedrībām, bezpeļņas organizācijām un izglītības iestādēm pieejams finansējums sadarbībai ar ASV

0 Komentāru
Biedrībām, bezpeļņas organizācijām un izglītības iestādēm pieejams finansējums sadarbībai ar ASV
EDIJS PĀLENS, LETA

Biedrībām, bezpeļņas organizācijām un izglītības iestādēm, kas plāno ASV vieslektora vai eksperta vizīti 2022.gadā, ir iespēja pieteikties finansējumam sadarbībai ar ASV, liecina Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) publiskotā informācija.

Jebkuras jomas nevalstiskās organizācijas, biedrības un izglītības iestādes var piesaistīt finansējumu ASV speciālista vizītes organizēšanai un uzturēšanās izdevumu segšanai. Pieejamais finansējums projektam ir līdz 10 000 ASV dolāru (nepilni 8405 eiro).

ASV speciālists var tikt piesaistīts kā pasākuma galvenais eksperts vai arī kā viens no vairākiem runātājiem.

Programma veicina lietderīgu zināšanu ieguvi no ASV, kas būtu pielietojamas Latvijas dažādu nozaru un jomu sakārtošanai, attīstībai un zināšanu apmaiņai.

Pieteikties Baltijas-Amerikas Dialogs programmas finansējumam var līdz 1.septembrim, nepieciešamos dokumentus iesniedzot elektroniski fonda mājaslapā. Dalība Baltijas-Amerikas Brīvības fonda (BAFF) stipendiju programmās ir bezmaksas, stipendiātus izvēloties konkursa kārtībā.

BAFF darbojas Baltijas valstīs kopš 2010.gada rudens. Fonda misija ir stiprināt saikni starp ASV un Igauniju, Latviju un Lietuvu, īstenojot izglītības un apmaiņas programmas, kas vērstas uz ekonomisko izaugsmi un demokrātisko procesu attīstību.

0 Komentāru