Komentāri
Bezvēsts pazudusi sieviete ar atmiņas traucējumiem! Ja esi redzējis, ziņo
FOTO: Bezvests.lv

Bezvests.lv organizācijā vērsušies pazudušās, 85 gadus vecās, Genovefas Vēveres dēls. Sieviete pazuda vairāk nekā pirms divām nedēļām, Varakļānu novada Stirnienē. 3. aprīlī sieviete uz kādu laiku bija palikusi viena, iziedama no savas dzīvesvietas vairs nav atgriezusies.

Genovefas meklēšanā iesaistījās policija un Zemessardze, pārmeklējot meža teritoriju un tuvākos ceļus. Tika piesaistīti arī ūdenslīdēji ūdenstilpju apsekošanai, taču pazudušo sievieti tā arī neizdevās atrast.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pazīmes: augums 165 cm, kalsnas miesas būves. Sieviete ir pārcietusi vairākus insultus. Atmiņas traucējumu dēļ iespējama pasliktināta orientēšanās izjūta.

Iespējams, sieviete bija ģērbusies tumšas krāsas mājas apģērbā, pelēkas krāsas velveta jakā, kājās gumijas zābaki.Varēja būt līdzi naudasmaks.

Īpaši lūdzam pievērst lielu uzmanību vietējās apkaimes iedzīvotājiem. Ja jums ir zināma Genovefas Vēveres atrašanās vieta vai kāda cita svarīga informācija, lūdzam ziņot policijai pa tālr.: 110 vai Bezvests.lv 22084084.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl