Bezatbildīgi cilvēki Beinerta klīnikā pamet suni; stafordšīras terjera meitene meklē jaunas mājas

11 komentāri
Bezatbildīgi cilvēki Beinerta klīnikā pamet suni; stafordšīras terjera meitene meklē jaunas mājas
Ekrānuzņēmums

Ir gadījumi, kad cilvēkam savu suni īsti vairs nevajag, taču nevienam citam to atdot viņš arī nav gatavs. Vetārsti nonākuši dīvainā situācijā – pacients pie viņiem uzkavējas jau nedēļām, vecais saimnieks pakaļ nenāk, bet jaunus saimniekus meklēt arī neļauj.

Daktera Beinerta klīnika tikusi pie sava suņa. Sākās viss 27. jūlija naktī, kad tika saņemts izsaukums uz Lejiņa ielu Zolitūdē. Izsaucējs sūdzējās, ka viņu mājas mīlulis kļuvis agresīvs. Tā kā dzīvoklī bija arī bērni, speciālisti aizbrauca un suni savāca.

Tā amerikāņu stafordšīras terjeru meitene nonāca Ģertrūdes ielā, kur ir jau divpadsmito dienu. Viņa, pretēji saimnieku teiktajam, nav agresīva, saimnieki varētu viņai braukt pakaļ, taču – nekā.

Klīnikas darbinieki paši ne vienu reizi vien zvanījuši suņa saimniecei, kura apraudzīt savu mīluli nav atbraukusi, savukārt telefoniski paziņojusi, lai dzīvnieku nekādā gadījumā neiemidzina. Tā dienu no dienas. Protams, ka iemidzināt suni neviens negrasās, taču situācija izveidojusies, maigi sakot, nenormāla.

Suņu dāmas uzturēšanās Beinerta klīnikā nav bezmaksas. Viņa tiek gan barota, gan vesta pastaigās. Turklāt viņai ir alerģija un nepieciešama īpaša barība. Klīnikas darbinieki visu laiku cerēja, ka sunim pakaļ atbrauks saimniece, taču tagad cerības jau izsmeltas un saprasts, ka tie ir tukši solījumi. Tātad – suns meklē jaunus saimniekus.

Lūk, veco saimnieku var vien kārtīgi pakaunināt par dzīvnieka pamešanu uz divām nedēļām, savukārt tie, kuri vēlētos par suņu dāmu rūpēties, var sazināties ar patversmi Ulūbele un tālāk jau darīt visu, lai dzīvniekam būtu jaunas un labas mājas.