Bez Tabu izliekas par bērnu ”vilinātāju” un pārbauda bērnudārza audzinātāju vērību

Komentāri

Iepriekš jau ziņojām, ka Carnikavas Pašvaldības policijai decembra sākumā tika nodota informācija, ka pie Carnikavas pirmsskolas izglītības iestādes Riekstiņš aizdomīgs vīrietis mēģinājis uzrunāt bērnudārza audzēkņus, saucot viņus klāt pie sētas un izsakot dažādus komplimentus, informēja bērnudārza vadītāja Ina Melkina.

Viņa pastāstīja, ka šāda sūdzība saņemta no viena audzēkņa vecākiem. Par atgadījumu bērnudārza vadība uzzinājusi sociālajā tīklā Facebook, kur to aprakstījusi audzēkņa māte.Brīdinot citus vecākus, bērna māte minējusi, ka 8.decembrī bērnudārza audzēkni uzrunājis kāds nepazīstams vīrietis, kurš sevi nodēvējis par Jāni. Viņš saucis bērnu pie sētas un jautājis viņa vārdu.

Papildus vīrietis esot izteicis bērnam komplimentus, piemēram, ”tev ir skaisti mati”, un stāstījis, ka ”atnācis apskatīties apkārtni”.Audzēkņa māti šis atgadījums satraucis vēl jo vairāk tādēļ, jo arī netālu, Ādažos, pirms laika manīti aizdomīgi vīrieši, kuri aicinājuši bērnus kāpt mašīnā apskatīties kucēnus un piedāvājuši konfektes.

Carnikavas pašvaldības policija reaģējusi nekavējoties un paziņojusi par papildus reidiem pie izglītības iestādēm.

Tāpat Latvijas otrā malā – Talsos policija atklājusi personu, kas pie dažādām pilsētas skolām baidījis bērnus.

Raidījums Bez Tabu iestājas par to, lai bērni būtu drošībā un tieši tādēļ  veic eksperimentu pie Carnikavas bērnudārza.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Lasi vēl