Bez Tabu izjauc biznesu 25 gadus senai ”točkai” Miera ielā

Komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no Miera ielas iedzīvotājiem, kuri ir neizpratnē par to, ka Rīgas centrā pussabrukušā ēkā notiek aktīva nelegālā alkohola tirdzniecība.

Uz graustu izlūkos dodas arī Bez Tabu pieaicināts ”pircējs”, kurš vēlas iegādāties grādīgo dziru. Puisis pie konkrētā grausta satiek vīrieti, kurš acīmredzot jau gaida rindā. Pēc laba laika ierodas jau citi alkohola alkstoši ļaudis, bet arī tie paliek bešā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet, kāds zinātājs zina stāstīt, ka jāiet esot uz tirgu, tur ir, bet cena esot nedaudz augstāka. Diemžēl Matīsa tirgū nelegālā alkohola tirgotājs arī nav sastopams.

Bez Tabu šo pašu eksperimentu veic arī nākamajā dienā, kas izrādās krietni veiksmīgāka, jo izdodas satikt pašu nelegālās alkohola tirdzniecības vietas īpašnieku.

Vārds pa vārdam, un izrādās, ka raidījums Bez Tabu šim kungam nav svešs, jo 2006. gadā pēc žurnālistu viesošanās viņam nācies slēgt tā saucamo ”točku” Šarlotes ielā.

Dzīve ir pārsteigumiem pilna, jo īpaši Bez Tabu stāstu filmēšanas laikā. Kurš varēja iedomāties, ka došanās uz kādu nelegālā alkohola tirdzniecības “točku”, par kuru ziņoja skatītāji, nāksies sastapties ar cilvēku, ar kuru ceļi jau savulaik krustojušies.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl