3 komentāri

Gaujas Nacionālais parks. Pats nosaukums jau vēsta, ka šī vieta ir Latvijas nacionālais lepnums, kurā dabai ļauts būt tādai, kāda tā ir. Bet ne viss ir tik labi, kā vajadzētu būt. Raidījums Bez Tabu saņēmis ziņu no satraukta skatītāja, kurš stāsta, ka parka teritorijā tiek veikti apjomīgi koku izzāģēšanas darbi.

”Nesen uzdūros ļoti interesantam skatam Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Traktortehnika pamatīgi izstumdījusi zemi vietā, kur, cik zināms, ir vecupes gultne, plašā teritorijā izzāģēti koki. Te dzīvojošie nevar bez stigriem papīriem sev malku no meža atvest, bet tur pēkšņi apjomīgi darbi. Cik tie ir legāli, un kurš devis atļauju?” raksta skatītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu ierodoties Gaujas Nacionālā parka teritorijā, ierauga, ka plašā teritorijā nozāģēti koki, tāpat redzami pārpalikumi no baļķu krautuvēm. Vietā, kura atgādina Gaujas veco gultni, rosās divi traktori.

Uz vietas strādājošie strādnieki stāsta, ka neko nezina.

Kā zina stāstīt Dabas pārvaldes inspektors Mārtiņš Blaus, viens no zemes īpašumiem pieder plašu zemju īpašniekam Ginta Lazdiņa mātei.

”Zāģēšana notiek viņa īpašumā, bez rakstveida atļaujas. Tas ir noticies bez skaņojumiem un atļaujām. Gan Vides dienests, gan Dabas pārvalde šobrīd ir uzsākusi administratīvās pārbaudes,” stāsta Blaus.

Pats Lazdiņš gan stāsta, ka neko par notiekošo nezinot.

Ierosinātas administratīvās lietas par koku zāģēšanu, jāgaida ekspertu slēdziens par to, vai rok Vecupes gultnē jeb dīķī, vai nebūs sapostīti biotopi, bet darbus apstādināt neviens negrasās.

Uz jautājumu, kas notiks, ja tomēr ekspertu slēdziens būs, ka tur postīti biotopi, Bez Tabu komanda saņēma atbildi, ka tad vainīgais maksās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl