Bertānam pēdējā sekundē neizdodas glābt “Khimki” no zaudējuma “Panathinaikos”

Daira Bertāna un Jāņa Timmas Maskavas apgabala “Khimki” piektdien “Turkish Airlines” Eirolīgas pirmās kārtas spēlē ar 76:78 zaudēja Atēnu “Panathinaikos”.

“Khimki” spēles pēdējās sekundēs bija iespēja izraut uzvaru, vai vismaz panākt pagarinājumu, tomnēr Daira Bertāna metiens pāri Jaņa Papapetru rokai nebija precīzs. 27 sekundes līdz mača beigām Dairis trāpīja tālmetienu, kas ļāva mājniekiem samazināt deficītu līdz diviem punktiem.

Bertāns spēlēja 26 minūtes un guva 14 punktus. Dairis trāpīja trīs no pieciem divpunktniekiem, vienu no pieciem tālmetieniem, piecus no sešiem soda metieniem, Viņa kontā izcīnīja divas atlēkušās bumbas un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Timma laukumā bija 20 minūtēs un guva 9 punktus.  Jānis trāpīja savu vienīgo divpunktnieku, vienu no diviem tālmetieniem, visus četrus soda metienus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, pārtvēra trīs bumbas. Sešas minūtes līdz mača beigām Timma saņēma piekto piezīmi un laukumu bija spiests atstāt.

Devins Bukers ar 15 punktiem bija rezultatīvākais “Khimki” komandā. “Panathinaikos” labā Papapetru un Konstantinoss Mitoglu guva attiecīgi 16 un 12 punktus.