Bērnu vientulība un vecāku uzmanības trūkums kļūst arvien izplatītāka. Uzņēmējai ir risinājums, kā to novērst

Attīstoties tehnoloģijām, arī mūsu katra ikdiena paliek dinamiskāka un ir pārpilna ar jaunu informāciju, kuras gribot negribot, bet atņem mums visdārgāko – laiku. Tāpēc var rasties situācija, kad pat pilnā un ļoti labvēlīgā ģimenē bērns jūtas vientuļš. Par šīs problēmas risinājumu ir arī nākamā Labās gribas uzņēmēja stāsts!

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Sventa

  Sventa

  Mobilā aplikācija lai satuvinātos vairāk ar bērniem?!!? Nekas slimāks laikam vēl nav dzirdēts.Vai tad vēl tiešām par maz datoru,telefonu un tamlīdzīgu mēslu ar ko ir aizņemti bērni?Labs padoms bērna attīstībai,nu nav ko teikt.
 • ilga

  ilga

  Bieži vien tieši tādas ģimenes , kur ir nauda un brīvība , galīgi nav labvēlīgas, diemžēl, arī tā gadās :(
 • Skolnieciņš

  Skolnieciņš

  Ļoti labvēlīgā ģimenē vismaz ir nauda un brīvība, ja vien vecākus inficējusi baznīca vai citāda morāli-ētiska padarīšana, šis lietas ierobežo lēmumu brīvību, rada apziņā blokus un cilvēks palaiž garām savas dzīves iespējas. Trūcīgā ģimenē nav pat naudas telefonam, nerunājot ar citiem verķiem un gadžetiem. Un tur kāda pasaka ir attēlota dzīvē? Mani ar laimīgo galu neuzpirkt, tad mana personība būs lemta iznīcībai. Laimīgās beigas ir ilūzija, kuru izmanto, lai kādu nobloķētu.
  Pasakas, pasakas un pasakas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!