Bērnu vientulība un vecāku uzmanības trūkums kļūst arvien izplatītāka. Uzņēmējai ir risinājums, kā to novērst

3 komentāri
Bērnu vientulība un vecāku uzmanības trūkums kļūst arvien izplatītāka. Uzņēmējai ir risinājums, kā to novērst

Attīstoties tehnoloģijām, arī mūsu katra ikdiena paliek dinamiskāka un ir pārpilna ar jaunu informāciju, kuras gribot negribot, bet atņem mums visdārgāko – laiku. Tāpēc var rasties situācija, kad pat pilnā un ļoti labvēlīgā ģimenē bērns jūtas vientuļš. Par šīs problēmas risinājumu ir arī nākamā Labās gribas uzņēmēja stāsts!

Bērnu vientulība pilnā ģimenē cenšas atrisināt psiholoģe un pasaku grāmatu autore Anna Kašina, bloga skazki.lv un projekta Pasaku nams autore.

Interesējoties par to, cik daudz laika vecāki pavada kopā ar bērniem ikdienā Anna ir ieguvusi diezgan labu statistiku, toties, uzprasot vecākiem kā tie pavada laiku ar bērnu – atbilde nebija tik labvēlīga. Visbiežāk atbilde uz šādu jautājumu – ko ģimene dara kopā -, bija “vakarā kopā pāris stundas paskatāmies televizoru”. Tas Annai nešķita kā liekams kategorijā “kvalitatīva kopā laika pavadīšana”,  un tā dēļ bērns var justies pamests, bez uzmanības un vientuļš.

Anna ir psiholoģe uz pasaku autore un viņa tic, ka jebkādu, pat vissarežģītāko problēmu, var atrisināt ar pasakas palīdzību. Viņas projekta mērķis ir izveidot mobilo aplikāciju, ar kuras palīdzību vecākiem būs iespēja satuvināties ar saviem bērniem, protams, izmantojot pasaku.

Aplikācija būs izveidota pēc Zvaigžņu kalendāra principa, kas ļaus slēgt līgumus ar saviem bērniem. Viņi palīdzēs mājās, labi mācīsies, pildīs vecāku uzdevumus, savukārt vecāki bērnus apbalvos iepriekš norunātā veidā. Katrs no ģimenes spēles dalībniekiem saņems padomus un uzdevumus siltu attiecību veidošanai.

Ja Tev patika Annas projekts, tad balso par viņu līdz 11. novembrim 11:59 šeit.