3 komentāri
Bērnu slimnīcai doti trīs mēneši, lai samazinātu garās rindas pie speciālistiem
FOTO: LETA

Par to, kā risināt garo rindu problēmu pie Bērnu slimnīcas speciālistiem šodien spriedīs slimnīcā izveidotā darba grupa. Tai dots veselības ministra uzdevums trīs mēnešu laikā būtiski samazināt rindas, kas faktiski nozīmē to izskaušanu.

Garākās rindas Bērnu slimnīcā šobrīd ir pie acu ārsta un fizioterapeita. Vizītē pie oftalmologa no pieraksta dienas ir jāgaida 102 dienas, pie fizioterapeita – 109 dienas, pie ģenētiķa – 84 dienas, pie psihiatra – 77, bet pie kardiologa – 69 dienas.

Vizīte pie citiem ārstiem jāgaida vidēji mēnesi.

Slimnīcā uzskata, ka rindas var mazināt, ierobežojot situāciju, kāda ir šobrīd, kad pacients pats izvēlas, cik, kad un kādas ārstniecības iestādes tas apmeklēs, jo šobrīd Bērnu slimnīcas speciālisti ļoti daudzos gadījumos veicot arī pediatru un ģimenes ārstu darbu, tā ierobežojot speciālistu pieejamību bērniem, kuriem konsultācija tiešām ir nepieciešama.

TOP komentāri

  • Es
  • Es
  • hmmm
    +1 +1 0

    hmmm

    decembri pierakstiju bernu pie arsta dermataloga un loro lai mes to varetu apmeklet 1diena jagaida lidz 17 martam, kur ir tas 1 menesis pie parejiem arstiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl