4 komentāri

Kad Renātes meitai uz visa ķermeņa pēkšņi parādījušies izsitumi, mamma nekavējoties pieteikusi vizīti pie alergologa, taču bērns līdz speciālistam netika. ”Miesīgais vectētiņš veda bērnu uz slimnīcu, bet atskanēja atteikums, ka bērns netiks pieņemts,” stāsta sašutusī mamma. Atteikums nav bijis saistīts ar bērna veselības stāvokli, bet gan līdzi atnākušo vectēvu.

Vectēvam, slimnīcā lūgts uzrādīt vecāku izrakstītu pilnvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Viņam tika uzdots jautājums, kur mums ir garantija, ka tas bērns nav atvests pret mātes gribu. Pirmkārt, es to bērnu pierakstīju,” stāsta mamma.

Visvairāk meitenes mamma ir sašutusi par to, ka informācija par šādiem noteikumiem nav tikusi izplatīta. No šādiem ierobežojumiem var ciest arī bērni, kuri ar vecvecākiem pie galvaspilsētas mediķiem atbraukuši no tālākiem Latvijas novadiem.

Bērnu slimnīcas pārstāve Romēna Namniece apstiprina, ka Bērnu slimnīcā nepieņem bērnus, kurus atved, piemēram, vectētiņš vai kāda cita persona, kura nav likumiskais bērna pārstāvis.

Šādu kārtību pārstāv vairāki spēkā esoši likumi. Nepilngadīga pacienta (līdz 14 gadu vecumam) ārstniecība pieļaujama, ja viņa likumiskais pārstāvis ir informēts un devis savu piekrišanu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • omīte
  +5 +5 0

  omīte

  ak,tu šito stulbo vājprātu!!Ja pēkšņi atgadītos traģisks negadījums ar kādu VM ieŗēdņa bērna veselību,tuvumā tikai svešs cilvēks,arī tad slimnīca neņemtu pretī-jo nav pilnvara no vecākiem.Ak,tu šito vājprātu.PASAULĪT,uz kādu birokrātijas valsti ejam.?
 • un
  0 0 0

  un

  ja arī vestu kaimiņš, vai tāpēc acīm redzami slimam bērnam jāatsaka palīdzību? es saviem bērniem arī neprasu, vai vinji grib iet pie ārsta vai negrib. Ja vajag, jāiet un viss.
 • Es
  0 0 0

  Es

  Viņi, ārsti, valsts, nekad nedomā un nedomās ar galvu!
  Absurds kaut kāds!
  Tad jau, ķipa, man ir jāraksta atlūguma no darba, lai varu savu bērnu pie ārstiem aizvest.
  Savādāk jau nevar, bērnam jānoliek karote!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl