Bērnu hiperaktivitāti un uzvedības traucējumus grib risināt ar dažādām aktivitātēm, nevis medikamentiem

Komentāri
Bērnu hiperaktivitāti un uzvedības traucējumus grib risināt ar dažādām aktivitātēm, nevis medikamentiem

Mūsdienās nereti vecāki saskaras ar tādām problēmām bērniem kā hiperaktivitāte, uzmanības deficīts, mācīšanās grūtības, nemiers, garastāvokļa maiņas, sensoro procesu traucējumi u.c. Bērni ar šādām problēmām nereti tiek atstumti no sabiedrības, un viņi mēdz ieslēgties sevī. Viens no veidiem, kā integrēt šos bērnus sabiedrībā, ir ar medikamentu palīdzību, tomēr tas nav labākais risinājums, jo visiem medikamentiem var parādīties blakus simptomi jeb blaknes, kuras var radīt dažādas fiziskās veselības problēmas… Tādēļ projekta Kids GYM autori Līva un Rūdolfs piedāvā citādāku risinājumu.

Viņu vēlme ir izveidot multifunkcionālu terapijas kabinetu, kurā būtu iespējams rīkot kreatīvas nodarbības, tādā veidā stiprinot muskulatūru, radot prāta, emociju harmonisku darbību un sensoro procesu stimulāciju. Šajās kreatīvajās nodarbībās tiks izmantoti uzdevumi, kuru veikšanai būs nepieciešams izmantot visas maņas – dzirdi, smaržu, tausti, garšu, redzi, kā arī līdzsvaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijā šāda veida pakalpojuma nav, un projekta autori ir apņēmības pilni ieviest šo unikālo multifunkcionālo metodi arī mūsu valstī. Jāpiezīmē, ka abi projekta autori kopā veido labu komandu, jo Līva ir pedagoģijas speciāliste, savukārt Rūdolfs ir sertificēts ergoterapeits un fizisko aktivitāšu speciālists.

Kids GYM varētu izskatīties šādi:

Ja arī jums šķiet, ka šim projektam ir jāuzvar, tad balso portālā skaites.lv.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl