Bērns stāsta, ka aukle viņu situsi, rāvusi aiz ausīm un smērējusi matos kakas

0 Komentāru
Bērns stāsta, ka aukle viņu situsi, rāvusi aiz ausīm un smērējusi matos kakas
FOTO: Flickr

Šobrīd iestājies gaidīšanas laiks epopejai ar auklīti no Iecavas, kuras izdarības fiksētas video. Rupja, cietsirdīga izturēšanās pret zīdaini. Pēc sižeta TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vēl vienu signālu, arī no Baložu puses vecākiem, kuriem ir aizdomas, ka kāda cita aukle arī pret viņu bērnu izturējusies cietsirdīgi.

Vecāku uzņemtajā video redzam kā bērns stāsta, ka aukle viņu situsi, rāvusi aiz ausīm un smērējusi matos kakas.

Zēna tētis stāsta, ka aizdomas par vardarbību radušās tikai tajā brīdī, kad bērns pateicis, ka auklīte viņu esot situsi.

”Bija periods, kad bija arī saplēsta auss, kad sieva, vedot bērnu pie auklītes, no rīta jautāja, kas noticis, viņa uz to atbildēja, ka negadījums rotaļu laukumā,” stāsta bērna tētis.

Esot bijusi arī reize, kad vecāki zēna matos pamanījuši jau iepriekš pieminētās fekālijas. Aukle gan apgalvojusi, ka zēns pats sevi sasmērējis.

Vecāki par konkrēto aukli portālā Sūdzības.lv ievietoja rakstu, pēc kā minētā aukle pieprasīja to izņemt, pretējā gadījumā vērsīšoties tiesā.

Bez Tabu vecāku uzņemto video nosūtīja uz krīzes centru Dardedze, kura speciālisti veic bērnu psiholoģiskās pārbaudes, kuru rezultātus respektē arī policija.

Aukle norāda, ka vecāku apgalvotais ir pilnīgi meli, sakarā ar to viņa arī vērsusies policijā ar iesniegumu par neslavas celšanu.

Mīļie vecāki,  ja jums ir aizdomas, ka pret jūsu bērnu ir veikta vardarbība, uzreiz vērsieties policijā un pie profesionāliem psihologiem, lai pēc iespējas ātrāk nostiprinātu pierādījumus. Cik iespējams, centieties izvairīties no sarunām par notikušo, jo tas var kaitēt profesionāļu darbā.
0 Komentāru