Komentāri
Bērns naktī kāpņu telpā kliedz pēc mātes, kura aizgājusi uz spēļu zāli
FOTO: RPP

Šonakt Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur kāpņu telpā sastapts raudošs pirmsskolas vecuma bērns, kurš kliedza pēc mātes.

Ierodoties notikuma vietā, no norādītā dzīvokļa iznāca vīrietis, kurš pastāstīja, ka gulējis, taču viņu pamodināja no kāpņu telpas izdzirdētas bērna raudas un kliedzieni. Vīrietis piecēlies un devies uz kāpņu telpu, kur sastapis puisēnu. Bērns kaimiņam pastāstīja, ka viņa mamma ir pazudusi. Kaimiņš pārliecinājās, ka bērna mājvietā nav sastopama bērna māte un nekavējoties izsauca policiju. Vīrietis bērnu ieveda atpakaļ mājvietā un gaidīja likumsargu ierašanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kārtības sargi iegāja dzīvoklī, kur sastapts piecus gadus vecs puisēns. Zēns pastāstīja, ka māte vakar solījusi viņam nopirkt saldumus un varbūt aizgājusi uz veikalu savu solījumu izpildīt. Bērns iedeva mātes telefonu, kuru viņa bija atstājusi mājās. Likumsargi noskaidroja vecmammas tālruņa numuru un nekavējoties sazinājās ar viņu. Sieviete paskaidroja, ka dzīvo ārpus Rīgas un tūliņ meklēs transportu, lai nokļūtu pie mazdēla.

Tikmēr viens no policistiem devās apsekot tuvāko apkārtni, un netālu esošajā spēļu zālē atrada bērna māti. Sieviete devās līdzi likumsargam atpakaļ pie dēla.

Veikta dzīvokļa pārbaude, tajā konstatēts viss nepieciešamais bērna attīstībai. Policisti telefoniski sazinājās ar bērna vecmammu un pastāstīja, ka māte ir atrasta un šobrīd atrodas mājās pie dēla.

Par notikušo no sievietes pieņemta liecība.

Lietas materiāli tiks nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļai izvērtēšanai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl