Bērni tic Latvijai; varbūt arī mums ir vērts noticēt?

Komentāri

”Man liekas, ka varonis nav tāds, tā kā: O… es esmu varonis, tagad Jums man jāsamaksā vai kaut kas tāds. Viņam nevajag neko pretī, viņš glābj savu valsti jebkad,” tā varoņa tēlu raksturo Teikas vidusskolas 3. klases skolēns.

  • ”Varonis ir cilvēks, kurš dara ļoti, ļoti daudz laba.”
  • ”Man liekas, ka varonis ir tas, kurš dara lielas lietas.”
  • ”Manuprāt, varonis ir tas, kurš aizstāv visu pasauli.”
Šie desmitgadnieki tic Lāčplēsim un Latvijai, varbūt arī mums ir vērts noticēt?
Bērnu vēlējumi Latvijai:

”Es novēlētu Latvijai un Latvijas iedzīvotājiem, lai viņi turpina ticēt Lāčplēsim, jo, ja neticēs, tad viņam nogriezīs arī otru ausi, un tad Lāčplēša vispār vairs nebūs.”

”Es visiem latviešiem novēlu nepadoties. Ja Tu gribi kaut ko izpildīt, tad dari to, jo Lāčplēsis gribēja izglābt Latviju, viņš nepadevās, un viņš to izdarīja.”

”Veselību, prieku, laimi un visu labo. Galvenais brīvību. Tie, kuri grib iekarot Latviju, lai necer, jo mēs esam visas kaujas uzvarējuši.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl