Komentāri
Berlīnes lidostu darbinieku streiks ietekmējis 600 “airBaltic” pasažieru ceļojumu plānus
FOTO: LETA

Streika dēļ lidsabiedrība ”airBaltic” šodien atcēlusi sešus reisus, kas savieno Berlīni ar Rīgu un Viļņu. Kopumā šī Berlīnes lidostu virszemes apkalpošanas darbinieku streika dēļ ceļojumu plāni mainījušies teju 600 ”airBaltic” pasažieriem.

”airBaltic” atvainojas pasažieriem par izmaiņām lidojumu sarakstā. Lidsabiedrība šobrīd apzina visus klientus, lai pēc iespējas ātrāk spētu piedāvāt alternatīvas ceļošanas iespējas ar tuvākajiem iespējamiem “airBaltic” un citu aviokompāniju reisiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī Eiropā ir kārtējā aviācijas streiku nedēļa, ka nodara kaitējumu ekonomikai. Kopumā Eiropā šonedēļ atcelti teju 1500 lidojumi, aizkavēti aptuveni 10 000 lidojumi, kas ietekmējis vairāk nekā 1 miljonu ceļotāju, ziņo Airlines 4 Europe (A4E), kurā dalīborganizācija ir arī “airBaltic”. Saskaņā ar A4E aplēsēm gaisa satiksmes kontrolieru streiki Eiropas ekonomikai nodarījuši 12 miljardu eiro kaitējumu pēdējos septiņos gados.

”airBaltic” ir lielākā lidsabiedrība Baltijas reģionā un streiku ietekmi tādējādi izjūt visasāk. Aviācijas nozare Latvijā ietekmē līdz pat 3% iekšzemes kopprodukta un palīdz veidot līdz 2% no visām darbavietām.

Šogad ”airBaltic” ietekme uz ekonomiku palielināsies, jo lidsabiedrība kāpinās darbības apjomu par +15%, piedāvājot papildu sēdvietas un vismaz 12 jaunus maršrutus.

Lasi vēl