Bergmanis spiests taisnoties par jauno NBS bruņutransportieru iegādi

1 komentārs

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis šodien Saeimā bija spiests taisnoties par jauno NBS bruņutransportieru iegādi. Ar attiecīgu pieprasījumu klajā bija nākuši Saskaņas deputāti, kas ministram pārmet informācijas slēpšanu, kā arī pauž pārliecību, ka no Lielbritānijas iegādātie transportlīdzekļi ir morāli novecojuši un nav atbilstoši mūsdienu kauju prasībām.

Saeimas vairākums Saskaņas pieprasījumu gan noraidīja. Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis pirms balsojuma uzsvēra, ka saistībā ar NBS mehanizācijas projektu ministrija ir sadarbojusies ar Valsts kontroli, kas nekādus pārkāpumus nav konstatējusi. Arī iegādātie bruņutransportieri esot pilnībā piemēroti Latvijas vajadzībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka NBS mehanizācijas projekta ietvaros Latvija parakstījusi līgumu ar Lielbritāniju par lietotas bruņutehnikas iegādi un tās modernizēšanu.

Par teju 40 miljoniem britu mārciņu tiks pirktas 123 kāpurķēžu kaujas mašīnas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl