Bergmanis: Mums nav pamata uzticēties Krievijai – daudz no teiktā ne vienmēr atbilst taisnībai

5 komentāri
Bergmanis: Mums nav pamata uzticēties Krievijai – daudz no teiktā ne vienmēr atbilst taisnībai
Foto: f64

Krievijas militārās aktivitātes pēdējā laikā ir pieaugušas, un tas neatbilst Vladimira Putina priekšvēlēšanu kampaņas paziņojumiem, ka aizsardzības izdevumi tiks samazināti, – tā intervijā “900 sekundēm” norādīja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Kā apliecina aizsardzības ministrs, Krievijas militāro mācību un militāro lidmašīnu izlūklidojumu intensitāte pēdējā laikā ir pieaugusi.

Bergmanis vērš uzmanību, ka šīs darbības īsti neiet kopā ar Putina kampaņas priekšvēlēšanu paziņojumiem, ka tiks samazināti izdevumi aizsardzības jomā. “Tajā pašā laikā viņa uzstāšanās pirms vēlēšanām par to galīgi neliecināja, tāpēc šobrīd grūti saprast, kur te ir taisnība – rādot un žvadzinot modernākos ieročus (iespējams, saražotos) un pāris dienas pēc vēlēšanām paziņojot, ka samazinās izdevumus,” norāda ministrs.

Uz jautājumu, vai viņš netic šim paziņojumam, Bergmanis norāda: “Mums nav pamata daudz uzticēties Krievijas Federācijai, jo daudz no teiktā ne vienmēr ir atbildis taisnībai. Kaut vai tas pats stāsts par Krimas okupāciju, kur prezidents Putins pēc tam pateica, ka tie bija viņa karavīri, lai gan pirms tam visi teica, ka tie nav viņa karavīri.”

Intervija ar Raimondu Bergmani

5 komentāri