1 komentārs

Melnā sabiedrisko attiecību kampaņa un vēlme iebiedēt, – tā veselības ministrs Guntis Belēvičs dēvē Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lūgumu Saeimai izdot viņu administratīvai sodīšanai. 

Izdot vai neizdot administratīvai sodīšanai veselības ministru un vienlaikus arī Saeimas deputātu Gunti Belēviču, – tāds lēmums šodien bija jāpieņem atbildīgajai Saeimas komisijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atļauju administratīvi sodīt deputātu Belēviču parlamentam lūdza Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs. Tas Belēviča jau kā ministra rīcībā saskata interešu konfliktu. Proti, Belēvičs sācis disciplinārlietu pret Zāļu valsts aģentūras direktori, balstoties uz Saules aptiekas un Baltacon un iesniegumu. Abi uzņēmumi ir saistīti ar ministra radiniekiem.

Tā deputātiem korupcijas apkarotāju rīcību skaidroja ministrs. Viņš uzskata, ka lietā nav interešu konflikta. Turklāt protokolā biroja darbinieks ierakstījis, ka Belēvičs ne tikai nav ieradies uz tā noformēšanu, bet nav pat informējis par neierašanos. Taču KNAB zvanīts no ministra biroja. Šie fakti bažīgus darīja arī deputātus.

Rezultātā lēmuma pieņemšanu Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija atlika.

Tikmēr korupcijas apkarotājos ministra argumenti izsauc smaidu.

Birojs saskata ministra rīcībā interešu konfliktu, taču lēmumu par sodu – 70 līdz 350 eiro lielu – varēs pieņemt tikai pēc zaļās gaismas saņemšanas parlamentā, jo Belēviču kā deputātu sargā imunitāte.

Belēvičs saistībā ar pret viņu vērsto kampaņu sola vērsties atbildīgajās iestādēs. Tikmēr atbildīgajai Saeimas komisijai vēl būs jālemj izdot vai neizdot administratīvai sodīšanai Belēviču.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl