Komentāri
“Beidzot, mums ļauts ierasties Savienotajās Valstīs!” Tiesa noraida prasību par Trampa imigrācijas direktīvas atstāšanu spēkā
Foto: EPA/LETA

Tiesa noraidījusi ASV prezidenta Donalda Trampa apelācijas prasību, kas pieprasa atstāt spēkā viņa direktīvu par ieceļošanas ierobežojumiem no septiņām musulmaņu valstīm.

Šis Trampa administrācijas dekrēts bija spēkā nedēļu, taču piedzīvoja iespaidīgu kritiku, līdz piektdien Vašingtonas štata federālais tiesnesis Džeimss Robarts bloķēja Trampa rīkojumu, apšaubot tā atbilstību valsts konstitūcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vakar ASV Tieslietu departaments iesniedza apelāciju, taču tā tika noraidīta. Tas nozīmē, ka Trampa administrācijai līdz pirmdienas pēcpusdienai jāatrod jauni argumenti, kāpēc direktīva būtu jāatstāj spēkā. Taču šobrīd valstu pilsoņiem, kuriem ar direktīvu ASV robežas bija slēgtas, tagad ir atjaunotas tiesības iekļūt Savienotajās valstīs.

Fuads Šarefs, Irākas pilsonis

Mēs esam ļoti priecīgi. Beidzot mums ir ļauts ierasties Savienotajās Valstīs! Pavadījām ilgu laiku Kairas lidostā, mums neļāva kāpt reisā uz Kenedija lidostu.

Tiesa pieprasījusi abām pusēm iesniegt paskaidrojumus – Trampam, kā tieši viņa aizliegums dod lielāku drošību ASV iedzīvotājiem un Sietlas tiesnesim – kādā ziņā Trampa rīkojums ir antikonstitucionāls.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl