Behmane atteikusies kļūt par veselības ministrsi

Komentāri

Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane noraidījusi piedāvājumu ieņemt veselības ministres amatu, D. Behmane apliecināja LNT raidījumā “900 sekundes”.

Lēmums saistīts ar īso termiņu, kurā viņai piedāvāts ieņemt augsto amatu, kā arī tas, ka, pieņemot veselības ministres amata piedāvājumu, viņai būtu jāpārtrauc iesāktie darbi, skaidroja D. Behmane.

Jau iepriekš “TV3 Ziņām” D. Behmane atzina, ka arī zemais atalgojums valsts pārvaldē varētu būt viens no iemesliem, kas varētu viņai likt atteikties no piedāvātā veselības ministres amata.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl