1 komentārs

Jau vairāk nekā nedēļu ir slēgts autoceļa Koknese-Ērgļi P79 posms, jo satiksmes dalībnieku drošību apdraud noslīdenis. “TV3 Ziņas” šo Ērgļu ceļa posmu ar noslīdeni iemūžināja no putna lidojuma augstumiem.

Krāšņajā video ir redzams gan Ērgļu ceļš, gan noslīdenis, gan skaistie sarmas ieskautie meži.

Jau ziņots, ka par silto un mitro ziemu un tās sekām satraukti blakus esošo ciematu iedzīvotāji, jo tagad vairs nekursē autobuss, un nav iespējams tikt pie ārsta vai uz veikalu. Ērgļu apkārtnes iedzīvotāji stāsta, ka tādi skati šai pusē nav redzēti, aprakstot ceļu posmu, kurā ūdens ”izgrauzis” milzu robu.

Uz reģionālās nozīmes valsts autoceļa Koknese-Ērgļi P79 posmā noslīdenis izveidojās pagājušajā nedēļā. Apkārtējā grunts līdzās ceļam ir pārmitrināta. Tur, kur vēl zemes sega nav sasalusi, kājas grimst kā mitrā sūklī. Bīstamais posms ar nogruvumu, norobežotas ar brīdinošiem uzrakstiem.

TOP komentāri

  • Janis Hozeus
    0 0 0

    Janis Hozeus

    Prātīgāk būtu šo upes elkoni samazināt,padziļināt jauno gultni ,bet ar izrakto zemi vēl papildus nostiprināt stāvo ceļa krauju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl