1 komentārs

Jau vairāk nekā nedēļu ir slēgts autoceļa Koknese-Ērgļi P79 posms, jo satiksmes dalībnieku drošību apdraud noslīdenis. “TV3 Ziņas” šo Ērgļu ceļa posmu ar noslīdeni iemūžināja no putna lidojuma augstumiem.

Krāšņajā video ir redzams gan Ērgļu ceļš, gan noslīdenis, gan skaistie sarmas ieskautie meži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka par silto un mitro ziemu un tās sekām satraukti blakus esošo ciematu iedzīvotāji, jo tagad vairs nekursē autobuss, un nav iespējams tikt pie ārsta vai uz veikalu. Ērgļu apkārtnes iedzīvotāji stāsta, ka tādi skati šai pusē nav redzēti, aprakstot ceļu posmu, kurā ūdens ”izgrauzis” milzu robu.

Uz reģionālās nozīmes valsts autoceļa Koknese-Ērgļi P79 posmā noslīdenis izveidojās pagājušajā nedēļā. Apkārtējā grunts līdzās ceļam ir pārmitrināta. Tur, kur vēl zemes sega nav sasalusi, kājas grimst kā mitrā sūklī. Bīstamais posms ar nogruvumu, norobežotas ar brīdinošiem uzrakstiem.

TOP komentāri

  • Janis Hozeus
    0 0 0

    Janis Hozeus

    Prātīgāk būtu šo upes elkoni samazināt,padziļināt jauno gultni ,bet ar izrakto zemi vēl papildus nostiprināt stāvo ceļa krauju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl