2 komentāri

Trešdien, 5. aprīlī, Latviju pāršalca ziņa par kādu ļoti īpatnēju kompāniju – diviem kaķiem un bebru -, kurus otrdien Pļaviņu novada Klintaines pagastā no dīķa vidus krastā nogādāja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki.

VUGD Pļaviņu posteņa pārstāvji LNT.LV pastāstīja, ka bebram gan palīdzība neesot bijusi nepieciešama, tomēr dīķī ar slīpām plastmasas malām, kurā uz dēļa peldējuši zvēri, ielikts koks, lai bebrs saviem spēkiem varētu nokļūt krastā.

Foto: F64

Par bebru izdarībām – koku nograušanu, saimniecību postīšanu vai pat applūdināšanu – nākas dzirdēt reizi pa reizei. LNT.LV piedāvā video ar dažādām bebru izdarībām un kādu stāstu no LNT Ziņām 2002. gada jūlijā.

Pirms nepilniem 15 gadiem – 2002. gada 31. jūlijā – kopā ar atpūtniekiem Majoru pludmalē jūras ūdenī veldzējoties pieķerts arī kāds bebrs. Tiesa, dzīvniekam peldēšanos nācies pārtraukt – viņš daļēji iemidzināts, lai veiktu veselības pārbaudi.

Foto: F64

Toreiz Rīgas Zooloģiskā dārza pārstāvis Ingmārs Līdaka smejoties norādīja, ka bebram atpūtu pludmalē nācies pārtraukt, jo viņš bijis nepiedienīgā izskatā – bez peldkostīma.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl