Komentāri

Saeimas kuluāros baumo, ka jauniņais deputāts Jānis Junkurs atteicies no Saeimas deputāta krēsla, saņemot apmaiņā pret šādu lēmumu 40 tūkstošus eiro, ziņo raidījums Bez Tabu.

Tiesa gan, pierādījumu šādām runām gan nav.

Tas, ka J. Junkurs uzreiz pēc svinīgā zvēresta nodošanas iesniedza oficiālu vēlmi nolikt deputāta mandātu, gan ir fakts. J. Junkurs iepriekšējā nedēļā medijiem izplatīja paziņojumu, kurā skaidroja, ka ir atradis vilinošu darba piedāvājumu Honkongā.

Viņa partijas biedrs Andris Kampars, kurš ir arī Latvijas-Ķīnas biznesa padomes valdes priekšsēdētājs, noliedza, ka viņam būtu kas zināms par J. Junkura turpmākajā darba gaitām. Tāpat A. Kampars akcentēja, ka nav saistīts ar jaunā partijas biedra iekārtošanu darbā kādā no Honkongas firmām. ”Pilnīgas spekulācijas, jo es pat nezinu par to kompāniju, kur Junkurs strādās,” uzsvēra A. Kampars.

Jau ziņojām, ka J. Junkura vietā par Saeimas deputāti kļūs Solvita Āboltiņa, kas citādi vēlēšanās bija palikusi ”aiz svītras”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl