Baumaņa vietā meklē jaunu veselības ministra kandidātu

Komentāri

Pastāv ļoti liela iespēja, ka jaunais veselības ministrs nebūs amatam sākotnēji uzrunātais Rīgas Stradiņa universitātes prorektors Toms Baumanis. Partija cer jaunu veselības ministru atrast jau šonedēļ.

”Jācer, ka piekrītīs, bet ja nepiekritīs, tad ir jāmeklē… Nu, īstenībā mums jau ir šis tas padomā, bet priekšlaicīgi atklāt tos nodomus ir mazproduktīvi, jo tad tie cilvēki sāk arī garāk pārdomāt savus lēmumus,” norādīja “Vienotības” frakcijas vadītājs Dzintars Zaķis.

Bijusī veselības ministre Ingrīda Circene iesniegusi demisiju. Jau aizvadītajā nedēļā veselības ministra amatam tika uzrunāts Rīgas Stradiņa universitātes attīstības prorektors Toms Baumanis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl