6 komentāri

Pēc vairāk nekā gadu ilgiem remontdarbiem Krišjāņa Barona ielā strādnieki beiguši savu rosību. Domē skaidro, ka būvnieku darbā ir vairākas nepilnības – starp bruģa akmeņiem dažviet ir pārāk lielas šķirbas, un nāksies veikt izmaiņas, lai vieglāk pārvietoties invalīdiem. Tikmēr rīdzinieki jauno ielu gan slavē, gan peļ, pensionāri ar bailēm gaida ziemu, kad slīpās ietves būs apledojušas.

Barona ielā šodien neierasti mierīgi – vairs neredz strādniekus, bruģa kaudzes, bedres. Steigā, bet darbi padarīti. Uz aci šķiet, ka lielākā daļa nebūšanu, par kurām sociālajos tīklos ņirgājās iedzīvotāji, novērstas. Bez lielās kņadas iela pat izskatās vientulīgi tukša.

whatsapp-image-2016-10-12-at-11-17-10

Nedaudz mulsinoši drēgnajā rudenī izskatās melnzemes laukumi ap kokiem. Vasarā gan tur, visticamāk, zaļos zāle, padarot ielu košāku.

 

whatsapp-image-2016-10-12-at-11-17-07

 

 

Pēc apsekošanas RD Satiksmes departaments secina, ka būvniekiem dažviet tomēr nāksies veikt uzlabojumus.

Emīls Jakrins, RD Satiksmes departamenta priekšnieka vietas izpildītājs

Ir virknē vietu jāaizpilda spraugas ar smiltīm, lai bruģis varētu ilgāk kalpot, labāk izskatās un nekustas. Vairākās vietās ir sīki defekti ar bruģa piegriešanu. Vietās, kur ietve pieskaras mājai, jāaizpilda ar cementa maisījumu.

Jakrins gan atsakās likt būvniekiem atzīmi par padarīto. Kā jau vienmēr, dažiem rīdziniekiem jaunais ielas segums šķiet moderns un interesants, citiem – atbaidošs un neveiksmīgs.

Irēna, garāmgājēja

Ziniet, man ļoti patīk! Ir sakārtots, akurāti viss uztaisīts. Man patīk!

Uģis Polis, uzņēmējs

Man liekas ļoti neērts. Ja iet pa grubuļaino, mazo bruģīti – nepatīkami. Tas izskats arī tāds… Es nesaprotu. Sajūta, ka cilvēki ir no pārpalikumiem noliktavā izveidojuši šo te risinājumu.

Vecākā gadagājuma rīdziniekiem bailes sagādā ielu slīpums un akmentiņi, uz kuriem slīd kājas. Ar bažām tiek gaidīta ziema.

Mirdza, pensionāre

Nu briesmīgs! Manām kājām, maniem gadiem nekam neder. Šitie akmentiņi, uz augšu, leju. Tagad vēl var paiet, bet, kad būs atkusnis, sniegs – tad tur būs kaklu laušana!

 

Foto: Jānis Zvērs

Satiksmes departamentā skaidro, ka ielu slīpums būvdarbu laikā nav mainīts, un ir tāds pats, kā bijis vienmēr.

Foto

Video

TOP komentāri

 • so-so
  +2 +2 0

  so-so

  Lūk kur izsaimnieko mūsu nodokļu maksātāju naudu!!!!
  Galvenais kvaintitāte,ne kvalitāte,pižiks varēs atkal palielīties,ka ir saposis,uzlabojis Rīgas centru:))
 • pilsēta
  +1 +1 0

  pilsēta

  Sievietes un sveši arhitekti neder pilsētu projektēšanai.
  Ļoti bīstamas tendences ir arī parku un zaļās zonas apsaimniekošanā.
 • pilsēta
  +1 +1 0

  pilsēta

  Rīgu netaisiet par Bābeli.
  Kas nav no Latvijas zemes nācis nav pareizi nācis.
  tas nav smuki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl