2 komentāri

Pirms pāris gadiem Inesi Fecerei no Ogres tika piešķirts Latvijas lepnuma tituls. Uzzinot, ka bērniem kādā ģimenē klājas ļoti grūti, jo atkarības problēmu dēļ  viņu mamma nespēj par bērniem parūpēties. Lai mazie nenokļūtu bērnu namā, Inese uzņēmās rūpes par svešiem bērniem, atsakoties no savas privātās dzīves, veltot visu laiku un pūles tikai viņiem.  Bet nu Bāriņtiesa apdraud  šo ģimeni. 

No kopumā pieciem bērniem, divus Inese ir adoptējusi, bet trim ir aizbildne. Inese no Rīgas bāriņtiesas saņēmusi vēstuli, kurā bāriņtiesa aicina adoptēt aizbildniecībā esošos bērnus, pretējā gadījumā bērni tiks nodoti adopcijā citiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sēdei, kurā bāriņtiesa bija ieplānojusi lemt par meiteņu nodošanu adopcijā, bija jānotiek marta sākumā, taču tagad lemšana pārcelta uz maiju.

Abu meiteņu adopcijai Inese nav piekritusi, jo valsts līdzdalība sociālo garantiju sniegšanā esot nepietiekama. Aizbildnis saņem atlīdzību 50 eiro apmērā mēnesī un 45 eiro pabalstu bērna uzturam no valsts, gadījumā ja nav piedzīti likumā noteiktie uzturlīdzekļi no bērna bioloģiskajiem vecākiem.

Savukārt adoptētājs saņem vienreizēju pabalstu – 1422 eiro – bērniem nepieciešamo lietu un mēbeļu iegādei, bet turpmāk valstī noteikto ģimenes pabalstu 11 eiro mēnesī.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

  • Cilvēks
    +4 +4 0

    Cilvēks

    Domāju, ka sieviete adoptētu tos bērnus, ja valsts palīdzētu par tiem gādāt, respektīvi - maksātu tādu pašu pabalstu, kā aizbildnim! Idiotisms kaut kāds, uztaisīt cilvēkam tādu kaunu, ņemt nost bērnus, jo redz - papīri nav kārtībā!
  • baiba

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl