5 komentāri

Īrnieku Žani nelaiži iekšā mājā Swedbank meitas uzņēmums Ektornet, kurš tur norīkojis apsardzi. Žanis uzskata, ka banka rīkojas netaisni.

Agrāk Žanis bija strādnieks Normundam, iepriekšējam mājas īpašniekam. Žanis Normundam palīdzējis būvēt šo namu un tajā pašā laikā to īrējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekonomiskās krīzes laikā nama īpašnieks Normunds nonāca finanšu grūtībās un nespēja pildīt saistības ar banku. Swedbank lauza hipotekāro līgumu ar Normundu, un izlika namu izsolē.

Banka ar īrnieku Žani vienojās, ka Žanis māju varēs īrēt. Īrniekam tika piedāvāts pat izpirkt namu, maksājot ik mēnesi tūkstoš eiro, tomēr pēc kāda laika banka jau pieprasīja, ka par māju ir jābūt pilnam norēķinam un uzreiz. Citādi viņam tika prasīts no mājas izvākties.

Gadu gaitā viņš, par pamatu ņemot beztermiņa īres līgumu, namā ir veicis ievērojamus uzlabojumus.

Skaties video!

TOP komentāri

 • R.
  +1 +1 0

  R.

  Teātris! Tādas shēmas ar īres līgumiem taisa tipiski ļaunprātīgi kredītu nemaksātāji!
 • rt
  +1 +1 0

  rt

  Swedbanka-nekad nepinaties ar so banku-vini izmanto cilvekus lidz pedejam!!!!Saja gadijuma ari pagaida kamert sis irnieks ir samaksajis jau labu dalu no summas un tad paldies izsviez ara!!!Tas nav nedz likumigi nedz cilvecigi-swedbanku pasu vajag no sis valsts ara un labi atri kamert te nav savakusies ipasumus parak daudz..Ari normalus kreditus tur normals cilveks nevar dabut.....mak tik kast naudu par visu ...
 • auni
  0 0 0

  auni

  Žani, es nedomaju ka tu vari ko darit pret to banku,bet labakais veids kaa daudz, maz ieriebt,butu piemest tai budai uguni!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl