Baltijas jūrā turpinās sestdien pazudušās Lietuvas lidmašīnas meklēšana

0 Komentāru
Baltijas jūrā turpinās sestdien pazudušās Lietuvas lidmašīnas meklēšana
FOTO: LETA

Baltijas jūrā turpinās sestdien pazudušās Lietuvas lidmašīnas meklēšana. Cerību par izdzīvojušajiem vairs neesot, taču glābēji turpina darbu. Meklēšanā iesaistīti papildspēki no Zviedrijas un Latvijas.

Arī šodien no pazudušās An-2 lidmašīnas jeb tā sauktā ”kukuruzņika” joprojām nebija ne vēsts. Lidaparāts pazuda sestdien vakarpusē. Tas bija atradies ceļā no Gēteborgas Zviedrijā uz Klaipēdu Lietuvā. Pēdējo reizi ar Palangas lidostu piloti sazinājās stundu pirms plānotās nolaišanās. Tā kā reiss neatlidoja, meklēt viņus sāka vēl 40 minūtes vēlāk, un tieši tas tagad apgrūtina glābēju darbu, jo šādā laika posmā lidmašīna varēja nolidot lielu attālumu.

Pagaidām nav uzietas nedz lidmašīnas atlūzas, nedz eļļas laukumi, nedz arī glābšanas laiva, kas būtu vienīgā cerība, ka cilvēki izglābušies, taču šādos laika apstākļos arī laivā viņiem draudētu ķermeņa atdzišana.

Abi piloti bijuši pieredzējuši, lidojuši jau 40 gadus. Aviolīnija, kurā viņi strādāja, nule kā bija iegādājušies šo lidaparātu Zviedrijā, un pilotu uzdevums bija nogādāt to Lietuvā.

0 Komentāru