Komentāri
Baltijas jūrā turpinās sestdien pazudušās Lietuvas lidmašīnas meklēšana
FOTO: LETA

Baltijas jūrā turpinās sestdien pazudušās Lietuvas lidmašīnas meklēšana. Cerību par izdzīvojušajiem vairs neesot, taču glābēji turpina darbu. Meklēšanā iesaistīti papildspēki no Zviedrijas un Latvijas.

Arī šodien no pazudušās An-2 lidmašīnas jeb tā sauktā ”kukuruzņika” joprojām nebija ne vēsts. Lidaparāts pazuda sestdien vakarpusē. Tas bija atradies ceļā no Gēteborgas Zviedrijā uz Klaipēdu Lietuvā. Pēdējo reizi ar Palangas lidostu piloti sazinājās stundu pirms plānotās nolaišanās. Tā kā reiss neatlidoja, meklēt viņus sāka vēl 40 minūtes vēlāk, un tieši tas tagad apgrūtina glābēju darbu, jo šādā laika posmā lidmašīna varēja nolidot lielu attālumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām nav uzietas nedz lidmašīnas atlūzas, nedz eļļas laukumi, nedz arī glābšanas laiva, kas būtu vienīgā cerība, ka cilvēki izglābušies, taču šādos laika apstākļos arī laivā viņiem draudētu ķermeņa atdzišana.

Abi piloti bijuši pieredzējuši, lidojuši jau 40 gadus. Aviolīnija, kurā viņi strādāja, nule kā bija iegādājušies šo lidaparātu Zviedrijā, un pilotu uzdevums bija nogādāt to Lietuvā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl