Komentāri

Blakus ASV un Vācijas karavīriem stiprināt Baltijas drošību palīdzēs arī simts Lielbritānijas karavīru, par to paziņojusi britu valdība.

Šādā veidā Lielbritānija turpina īstenot NATO Velsas samita lēmumus par reģiona drošības stiprināšanu pēc Krievijas agresijas Ukrainā, vērtē eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Krievijas reakciju, solot, ka britu solis nepaliks bez Maskavas atbildes, viņi vērtē kā pārspīlētu.

Politologs, LU asociētais profesors Ojārs Skudra uzskata, ka Lielbritānija šobrīd uzņēmusies vadošo NATO dalībvalsts lomu Ziemeļeiropā. Baltijai tas ir izdevīgi, jo briti izprot mūsdienu Krieviju, ne velti tieši pie viņiem patvērumu meklē krievu disidenti.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina solījums neatstāt britu soli bez atbildes Maskavai jau kļuvis tipisks, saka Andris Kudors. Viņš neizslēdz, ka simts karavīri var tikt izmantoti kā iegansts.

Lai arī apsveicams solis, kopējai reģiona drošībai tas ir tikai ”piliens jūrā”, saka eksperti un mudina nākamajā NATO samitā Varšavā prasīt vēl plašāku sabiedroto klātbūtni reģionā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl