“Balticovo” cenšas kliedēt pārmetumus par vistu labturību

6 komentāri

Uzņēmums “Balticovo” apgalvo, ka novērsis teju visus Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) iepriekš izteiktos aizrādījumus par vistu labturības prasībām.

Gandrīz ik gadu Pārtikas un veterinārais dienests vismaz reizi ir konstatējis kādu labturības pārkāpumu, uzliekot naudas sodu un liekot to novērst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd pēc PVD atzinuma labturības prasībām ražotne atbilst, izņemot gadījumus, kad konstatēts pakaišu trūkums. Kā LNT Ziņām sacīja uzņēmumā, minētajās vietās problēmu novērst šobrīd vēl nevarot.

Tikmēr biedrība ”Dzīvnieku brīvība” lielveikalus aicina realizēt tikai brīvos apstākļos dētas olas, jo vistu atrašanās sprostos jebkurā gadījumā ir mokoša. Šāda scenārija piepildīšanās praksē gan ir maz ticama, jo īpaši pēdējās nedēļās, kad Eiropā fipronila skandāla dēļ veidojas olu iztrūkums.

Foto

TOP komentāri

 • Roberts Valenburgs
  +1 +1 0

  Roberts Valenburgs

  būs filmiņa bet vai tā būs vienmēr būs gan maz ticams
 • Andris
  +2 +1 -1

  Andris

  Galvenais jau sūdzēties un protestēt ar skaļiem komentāriem, taču neatkarīgi ieiet veikalā un nopērk tās olas. Tad kādēļ protestēt, ja jau paši pērk?
  Vai arī ja uzlabos dzīves apstākļus - olu cenas arī augs un tad atkal sāks čīkstēt, ka olu cenas ir augušas.
 • Inara Gerasko
  +2 +1 -1

  Inara Gerasko

  Ja es lietoju olas, tad man gribētos redzēt arī kādu filmiņu, kā vistas tiek turētas. Kā tiek veiktas PVD apskates un izlasīt secinājumus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl