Balso par spilgtāko citātu! “Mēs dzīvojam kļūdu labojumā” un “Amerika vārds ir Misters 20%”

0 Komentāru
Balso par spilgtāko citātu! “Mēs dzīvojam kļūdu labojumā” un “Amerika vārds ir Misters 20%”
Foto: woodleywonderworks /Flickr

Jau izsenis izslavēta latviešu kautrība un pat pieticība, taču, apkopojot sabiedriskajā telpā izskanējušos Latvijā zināmu cilvēku izteikumus, jāsāk apšaubīt šīs biklumu vēstošās īpašības.

Turpinot aizsākto tradīciju, portāls Skaties.lv apkopojis šīs nedēļas spilgtākos, spēcīgākos, interesantākos un trāpīgākos citātus.

Nododam tos Tavam vērtējumam! Balso un nosaki, kuram šonedēļ pienākas spilgtākā citāta autora gods!

Kurš ir spilgtākā citāta autors? Saistītais raksts

Rezultāti:
33%

Ilze Viņķele

28%

Jānis Arājs

9%

Dzintars Rasnačs

2%

Mārīte Seile

28%

Armands Puče

Par sulīgākā, piparotākā un citādi spēcīgākā teiciena godu šonedēļ cīnās:

Bijusī labklājības ministre Ilze Viņķele: ”Amerika otrais vārds Rīgā ir Misters 20%”. Piemēram, lūkojoties uz Rīgas vicemēra Andra Amerika 2013. gada deklarāciju, kas rāda, ka algās ir saņemti 79 tūkstoši eiro, tas nekādā ziņā nemazina to, ka Rīgā viņa otrais vārds ir “Misters 20%”,” šādu apgalvojumu ceturtdien pēdējā Saeimas sēdē izteica Saeimas deputāte I. Viņķele.

Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas vēstures skolotājs Jānis Arājs: ”Mēs dzīvojam kļūdu labojumā. Ir reformas, tad ir kaut kāda kļūda, kas tiek labota, – un tā visu laiku, mēs dzīvojam vienā lielā kļūdu labojumā.”

Tieslietu ministra amata kandidāts Dzintars Rasnačs: “Ir kādi politiskie spēki vai ekonomiskie grupējumi, kas vēlas, lai šo jautājumu [Bankas Citadele pārdošanu – red.] pārceltu uz nākamās valdības darba kārtību.” Tā viņš izteicās, runājot par Privatizācijas aģentūras valdes atkāpšanos vienu dienu pirms Citadeles pārdošanas līguma parakstīšanas.

Izglītības un zinātnes ministres amata kandidāte Mārīte Seile:Nevar gaidīt ķīmijas un fizikas eksāmenu, ja nav skolotāju, kas māca priekšmetus”. Proti, M. Seile norādīja, ka pašlaik trūkst speciālistu un fizikas un ķīmijas skolotāju vecums ir augstāks nekā vidējais skolotāju vecums.

Sporta žurnālists Armands Puče: ”Roku dzelži ir nograbējuši, veči! Tie, kas grib spēlēt negodīgi, turpiniet to darīt! Bet mēs jūs redzam un sekojam!” Tā viņš izteicās saistībā ar negodprātīgām sporta spēlēm un sportistiem.

0 Komentāru