Komentāri
Baldonē pazudusi sieviete, ne pie viena no radiniekiem nav devusies… Sākta meklēšana
Bezvests.lv

59 gadus vecā Olga Bekere, otrās grupas invalīde, pēc radinieka teiktā, 16. oktobrī izgājusi no sociālās aprūpes centra Baldone. Ne pie viena no radiem vai draugiem viņa nav devusies, un tagad tuvinieki lūdz sabiedrības palīdzību Olgas atrašanā.

Sievietei nav bijis problēmu ar atmiņu. Pēdējo reizi viņa redzēta 16. oktobrī ap plkst. 13.30 pie veikala Mego Baldonē. Pēc sociālās aprūpes centra Baldone direktora Gunāra Lazdas teiktā pazušanu atklājuši tajā pašā dienā, jo Olga neieradās pusdienās, bet, kad neieradās vakariņās, nekavējoties paziņojuši municipālajai policijai.

“Olgai bieži devusies uz veikalu vai pastaigā, bet vienmēr atgriezusies laikus. Tāda pazušana nav viņai raksturīga un notika pirmo reizi. Olga ļoti labi orientējās gan telpās, gan vietējā apkārtnē, tā kā apmaldīties pilsētā diez vai varēja. Naudas viņai līdzi nebija, jo pensiju vēl nebija saņēmusi,” raksta pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas BezVests.lv pārstāvji.

Foto

PAZĪMES: bija ģērbusies tumšās biksēs un melnā mētelī. Mati tumši brūni, sieviete nēsā brilles, bet aizgājusi bez brillēm. Ļoti daudz smēķē – vienu cigareti pēc otras. Varēja lūgt garāmgājējiem iedot uzsmēķēt.

“Lūdzam īpašu uzmanību šim paziņojumam pievērst vieglā un sabiedriskā transporta vadītājiem – varbūt kāds vedis Olgu? Lūdzam atcerēties, vai šī sieviete ir braukusi kādā reisa autobusā? Varbūt kāds no vadītājiem vai pasažieriem atceras viņu?” rakstīts BezVests.lv Facebook lapā.

Visi, kas redzējuši pazudušo sievieti vai kaut ko zina par viņas atrašanās vietu, aicināti nekavējoties zvanīt policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv – +371 22084084.

Lasi vēl