Bagātās Jūrmalas dabas parks pārsteidz ar bēdīgo infrastruktūru

Komentāri
Bagātās Jūrmalas dabas parks pārsteidz ar bēdīgo infrastruktūru
Baltā kāpa jeb Raga kāpa Lielupē. (Foto: LETA)

Bagātās Jūrmalas pilsētas teritorijā esošais dabas parks pārsteidz ar infrastruktūru avārijas stāvoklī, ziņo raidījums Bez Tabu.

Kāpēc tūrisma sezonas priekšvakarā Ragakāpas dabas parka infrastruktūra ir avārijas stāvoklī?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalas pašvaldības budžets 2015. gadam ir vairāk nekā 109,3 miljoni eiro. Šogad ieņēmumi tiek plānoti vairāk nekā 70,5 miljonu eiro apmērā, savukārt izdevumi tiek lēsti 105 miljonu eiro apmērā.

“Ragakāpa ir tipisks vēja darbības veidojums un ir viena no augstākajām kāpām Latvijā – 18,2 metrus augsta. Ragakāpa ir vēja darbības rezultātā pārveidots 800 metrus garš un 100 metrus plats kāpu valnis. Dabas parka teritorijā ir sastopamas ļoti vecas priežu audzes, kuru vecums sasniedz aptuveni 340 gadus, kā arī retas augu un putnu sugas. Dabas parka taku veido četras atsevišķas takas – Dabas skatu taka, Kukaiņu taka, Priežu taka un Augu taka,” liecina informācija Jūrmalas tūrismam veltītā mājaslapā.

Lūk, foto no Raga kāpas dabas parka Jūrmalā:

Vairāk par šo tematu uzzini 27. februāra raidījumā Bez Tabu!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl