Komentāri
Babītes pusē noslīkusi 24 gadus veca sieviete! Glābēji aicina būt uzmanīgiem
FOTO: LETA

Vakar ugunsdzēsēji steidzās uz Babītes novada Babītes pagasta Božu ūdenskrātuvi, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, ūdenī bija pazudusi apmēram 24 gadus veca sieviete.

Ierodoties notikuma vietā, ūdenslīdēji pārmeklēja ūdenskrātuvi un apmēram 15 metrus no krasta atrada noslīkušo sievieti. Notikušā apstākļus noskaidros Valsts policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un nepārvērtēt savus spēkus, dodoties peldēties! Gadījumā, ja esat pārkarsis, tad ūdenī ejiet iekšā lēnām, lai nebūtu strauja ķermeņa temperatūras maiņa, jo tad, piemēram, var sākties krampji.

Ja notikusi nelaime un ir nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, nekavējoties zvaniet uz tālruni 112.

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 67 izsaukumus – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu un 33 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl