Ažiotāža un rindas benzīntankā Pārdaugavā – šoferi steidz pirkt lēto degvielu

27 komentāri
Ažiotāža un rindas benzīntankā Pārdaugavā – šoferi steidz pirkt lēto degvielu
Foto: Danuta Juste

Degvielas tirgotāji aizvien biežāk savos benzīntankos pēkšņi samazina degvielas cenas. Par to paziņojot saviem klientiem, izsūtot īsziņas. Šādas degvielas cenas gan ir tikai konkrētos benzīntankos, nevis visās šā uzņēmuma degvielas uzpildes stacijās.

TV3 Ziņas novēroja, ka, izmantot atlaides, uz benzīntanku Vienības gatvē steidza daudz cilvēku. Vēlajā vakara stundā bija vērojama plaša ažiotāža, autovadītāji stāvēja rindās, lai iegādātos nedaudz lētāko degvielu. Konkrētajā benzīntankā 95 markas benzīna cena bija 1,011, bet “dīzeļa” 0,892. Citos Pārdaugavas “Neste” benzīntankos šādas atlaides gan nebija, piemēram, benzīntankā pie Mūkusalas apļa nebija nedz atlaides, nedz automašīnas.

Jau iepriekš ziņojām, ka benzīna karus bija uzsākuši divi benzīntanki Mežciemā. Degvielas cenas šajos benzīntankos augustā mainījās pa stundām – pēcpusdienā cenas bija jau nedaudz augstākas nekā rīta pusē.

TOP komentāri

 • Mārtiņš Andersons
 • Guntis Proboks
  +4 +3 -1

  Guntis Proboks

  Haha, Viņi tajā rindā stāvot nokūpināja savus "ietaupītos eiro".
 • aa
  +4 +2 -2

  aa

  Šīs stulbības dēļ cieš visa valsts, jo pēc šim akcijām Neste cenas uz degvielu tiek paceltas tur, kur šī akcija nenotika. Naftas cenas neaug tā kā degvielas cenas svārstās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl