Avārija uz Liepājas šosejas: satiksme tik drīz netiks atjaunota! FOTO no notikuma vietas

29 komentāri
Avārija uz Liepājas šosejas: satiksme tik drīz netiks atjaunota! FOTO no notikuma vietas

Šorīt pulksten 4.35 Valgundes pagastā uz autoceļa Rīga-Liepāja 24. kilometrā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistītas divas kravas automašīnas “Iveco” un “Mercedes Benz”. Valsts policija (VP) vēl piektdienas pēcpusdienā, ap plkst 15, neprognozēja, kad varētu atjaunot bloķēto satiksmi.

Sākotnējā informācija liecina, ka priekšā braucošā kravas automašīna, iespējams, uz ceļa saslīdēja, bet veiksmīgi uz brauktuves apstājās, taču aizmugurē braucošā kravas automašīna tai uzskrēja virsū. Sadursmes brīdī abas automašīnas nobraukušas no ceļa un apgāzušās, taču piekabes ir palikušas uz brauktuves un aizšķērsojušas to. Jāpiebilst, ka uz abām kravas automašīnu piekabēm bija uzkrautas smagās automašīnas. Cietušo negadījumā nav.

Notikuma vietā šobrīd strādā atbildīgie dienesti, lai automašīnas izvilktu no grāvja un pēcāk atbrīvotu brauktuvi. Tāpat ceļu policija negadījuma vietā regulē satiksmi.

Daudzviet uz ceļiem veidojas apledojums, tāpēc jo īpaši svarīgi ievērot atbilstošu braukšanas ātrumu un distanci.

Aicinām autovadītājus ņemt vērā satiksmes ierobežojumus un savu iespēju robežās ceļu satiksmes negadījuma vietu apbraukt pa citiem ceļiem – Jelgavas šoseju (A8) vai Liepājas šoseju (A10).

Jāpiebilst, ka satiksme šajā ceļa posmā būs bloķēta aptuveni vēl trīs stundas

Kravas auto šofera liecības par notikušo – skaties šovakar raidījumā “Degpunktā” un TV3 ziņās.

Foto

TOP komentāri

 • Linda
  +11 +10 -1

  Linda

  jāmeklē vainīgie. Jāsoda un lai maksā un iet cietumā! - Kas vainīgs? VALSTS (ceļu nodoklis ir ļoti augsts, lai mēs varētu braukt normāli)
 • Maris
  +9 +9 0

  Maris

  Nu kad beidzot tos pautus ceļa uzturētājus ņems priekšā??? Fūristi vēl papildus maksā ikdienas ceļa nodevu par šīm slidotavām... Pamuļķi, aizbrauciet uz Eiropu un paskatieties kādi ir maksas ceļi...tur var braukt pa ziemu vai vasaru ar 100-120km/h un viss būs ok, jo nauda tiek izlietota tam kam tā ir paredzēta...nevis ceļu uzturētāju vadības algām, kas ir n-tie tūkstoši, tik jautājums -par ko!?
 • Laimis
  +6 +6 0

  Laimis

  Varbūt beidzot kāda ceriba parādisies ka tos korumpantus un zagļus daf pārstāvnieciba uz paris ļimakiem tiesā iesūdzēs.......

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl