Komentāri

Līdz ar ziemīgāku laikapstākļu atgriešanos, problēmas autovadītājiem atkal sagādā slidenie ceļi. Šorīt melnā ledus dēļ Latvijā notika vairāki desmiti satiksmes negadījumu, kuros par laimi neviens cilvēks bojā negāja. Traumas, pakrītot uz slidenajām ietvēm guvuši arī vairāki gājēji.

Jau no agra rīta sociālo tīklu lietotāji ziņoja par melno ledu un vairākām avārijām Rīgā un pierīgā. Par to, ka ielas ir slidenas brīdināja arī atbildīgie dienesti. Tomēr daudzi autovadītāji, ilgstošā atkušņa dēļ par piesardzību, acīmredzot, aizmirsuši, un automašīnai saslīdot nav spējuši savaldīt stūri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā Rīgā Biķernieku ielā šorīt notika 2 negadījumi, kā dēļ uz laiku pat nācās ielu slēgt.

Avārija, kuras iemesls visticamāk ir tieši melnais ledus šorīt notika arī Rīgā Dzelzavas ielā, kur kāda BMW markas automašīna pagriezienā saslīdēja un ietriecās ielas malā stāvošos auto.

BMW griezās un ietriecās Audi. Pēc tam audi uztriecās fordam, bet fords Hondai. Vienkārši no rīta bija ļoti slidens un pie avārijas, visticamāk, vainīgs tieši melnais ledus.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) tikmēr ziņo, ka līdz ar sala atgriešanos, vairāki cilvēki guvuši traumas paslīdot uz ietvēm. Rīgā kāda sieviete pakritusi un salauzusi roku, savukārt

Pierīgā kāda sieviete salauzusi kāju. Sinoptiķi brīdina, ka arī tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies mainīgi laikapstākļi – naktīs piesals, bet pa dienu temperatūra būs plusos. Īpaši piesardzīgi autovadītāji aicināti būt rīta un vakara stundās.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl