Komentāri

Šodien Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā notika slimnīcas dalībnieku ārkārtas sapulce, kuras laikā atlūgumus iesniedza valdes priekšsēdētāja Anita Slokenberga un valdes loceklis Viesturs Boka.

Slimnīcas valdē darbu turpina valdes locekļi Artūrs Bērziņš un Kaspars Plūme. Tuvākajā laikā tiks izsludināti atklāti konkursi uz vakantajām valdes locekļu amata vietām atbilstoši Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteiktajam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Veselības ministrija norāda, ka kapitālsabiedrības valdes loceklis var jebkurā laikā atstāt valdes locekļa amatu, par to iesniedzot paziņojumu.

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl